5 способів позбавити своє взуття від неприємного запаху

Щоб раз і назавжди позбавити своє взуття від неприємного запаху, потрібно боротися не тільки зі слідством, але і з причиною, що викликала його поява.

Ви стали помічати, що взуття погано пахне, наповнюючи неприємним запахом передпокій і коридор в будинку? Вам незручно приходити в гості або перевзуватися на робочому місці?
Іноді вся проблема полягає в тому, що внутрішня поверхня туфель або черевик з великою інтенсивністю вбирає піт і затримує його. Але не турбуйтеся, на щастя, є кілька досить простих прийомів, які допоможуть вам позбавити взуття від неприємного запаху. Дізнайтеся про них в нашій сьогоднішній статті!

Харчова сода

Це абсолютно безпрограшний варіант. Ми вже не раз говорили про корисні властивості харчової соди і про те, як її можна використовувати в побуті. Крім своїх чистячих властивостей цей природний хімічний елемент є також чудовим абсорбентом.

Сода поглинає запахи і навіть вологість, тому вона стане вашим вірним союзником в позбавленні взуття від поганого запаху. Як же її застосовувати? Дуже просто, вам потрібно всього-на-всього додати по одній столовій ложці соди в кожен черевик (прямо на устілки) і залишити для впливу на ніч.

Ось побачите, до ранку від неприємного запаху не залишиться і сліду, взуття буде зовсім інший.

Тальк

Тальк діє точно так же, як і сода. Він вбирає в себе вологість і таким чином поглинає і приглушує неприємні запахи.

Тут ви можете скористатися його перевагами по-різному: можете, як і в випадку з содою, насипати в кожен черевик невелику кількість тальку, залишити на ніч і витрусити вранці або другий варіант. Він теж дуже простий.

Можете посипати тальком свої ступні, так ви уникнете сильне потовиділення. Обидва способи є дуже ефективними, візьміть собі на замітку.

Позбавляємося від бактерій

Ось ще один ефективний спосіб, хоча і дещо несподіваний. Було б непогано, якби у вас вдома завжди під рукою були шавлія і лаванда. Адже ці дві рослини чудово усувають неприємні запахи.

Все, що потрібно зробити у випадку з взуттям, це покласти кілька листочків шавлії і кілька гілочок лаванди в кожен черевик і виставити їх на свіже повітря (наприклад, на балкон), щоб вони могли провітриться природним чином (це допоможе видалити бактерії).

На наступний ранок ваша взуття буде у відмінному стані, а ви з упевненістю зможете проходити в ній весь день, не відчуваючи почуття незручності.

Апельсин, лимон або грейпфрут

Цитрусові: ось ще одне чудове рішення проблеми! Ніколи не викидайте шкірку від лимонів, апельсинів або грейпфрутів, адже вона дуже ефективно справляється з неприємними запахами.
Як і з усіма попередніми засобами, шкірку потрібно буде просто покласти на ніч в черевики і все. Дійсно працює, перевірено!

Ефірна олія чайного дерева

Серед різноманіття ефірних масел з дезінфекційними властивостями масло чайного дерева, без сумніву, є найбільш ефективним. Його можна купити в аптеках або парфумерних магазинах, воно зовсім не дороге.

А послужити воно вам зможе не тільки в якості «дезодоранту» для черевиків і туфель, але також і в якості дезинфікуючого засобу для рук.

Все що потрібно робити, це капати по кілька крапельок масла на устілки свого взуття два рази в тиждень, це не тільки дозволить видалити неприємний запах, а й усуне причину його появи — бактерії.

Але на цьому ми з вами не прощаємось, заходите ще!