Бездомний хлопчик підійшов до машини попросити милостиню. У вікні він побачив те, що довело його до сліз

У бідних африканських країнах дуже багато бездомних дітей.

Вони потрапляють на вулиці після смерті батьків і інших причин. Само собою, підтримки їм чекати нізвідки, тому вони змушені жебракувати. Джон Туо був одним з таких жебраків. Він стояв неподалік від світлофора, коли потік автомобілів зупинявся, хлопчик підходив до нього і просив гроші у водіїв.

В один прекрасний день він зустрів пасажира, який змінив його життя. Водія звали Гледіс . Коли Джон побачив жінку, то здивувався.

Він запитав, що це за балони і що за трубки підключені до жінки. Вона розповіла, що у неї стався колапс легені, тому тепер жінка змушена постійно возити з собою апарати для забезпечення дихання. Джон би дуже здивований. Хлопчик все життя провів на вулиці, йому було дуже складно зрозуміти, що це за апарати. Джон був дуже зацікавлений, тому продовжив розпитувати жінку про її життя.

Він дізнався, що Гледіс вже перенесла 12 операцій. Після одного з втручань зоровий нерв жінки був пошкоджений, через а чого вона осліпла. Джон був дуже зворушений цією історією, він усвідомив, що є люди, життя яких набагато важче, ніж його.

Він запитав у жінки, чим може допомогти. Гледіс дала йому свою руку і сказала, що хотіла б помолитися разом з ним. Це ще більше зворушило хлопчика. Він зробив те, чого ніхто ніколи не чекав від бездомного. Всі гроші, зібрані за цей день Джон віддав Гледіс. І тут в справу втрутилися вищі сили. Випадковий перехожий зробив цей знімок. Чоловік також почув історію Гдедіс.

Фото швидко стало вірусним. Його побачили тисячі людей, які запропонували зібрати гроші для жінки. В результаті кампанії було зібрано близько 80 000 доларів. Ці гроші жінка витратила на операцію. Завдяки доброті Джона, життя Гледіс кардинально змінилася. Вона вирішила віддячити хлопчику за його добре серце. Вона вирішили простежити за тим, щоб він не жебрати на вулиці, а здобув освіту.

Не будемо тягнути – Гледіс усиновила Джона і забрала його з вулиці.