Більше 40 років роблю квас за цим рецептом

Квас з цикорію

ІНГРЕДІЄНТИ

3 л води

3 ч. Л. цикорію

1 ч. Л. лимонної кислоти

1 ч. Л. сухих дріжджів

10 ст. л. цукру

Приготування

Квас з цикорію в домашніх умовах готувати зовсім не складно. Скипятити літр води. В окремий посуд поклади цикорій, цукор і лимонну кислоту, перемішати, залий окропом.
У 0,5 л теплої води розведіть дріжджі. Всі рідини з’єднай і розлий по пластиковим або скляним прозорим пляшках і закрути їх. Якщо квас залишити в каструлі, він вийде негазованим.

12 годин потримай в теплому світлому місці. Потім перетягни в холодильник. Квас на цикоріх з сухими дріжджами буде мало чим відрізнятися за смаком від класичного.

Потрібно занурити сухарі в каструлю з водою на 6-8 годин.

Витягнути сухарі з води, викручуючи їх руками через друшляк в цю ж каструлю.

Розчинити в суміші яка залишилася 2 склянки цукру і 25 грамів дріжджів.

Залишити закриту кришкою каструлю на дві доби.

Розлити вже заграла суміш через 2-3 шари марлі в 1,5-літрові пляшки з-під «Кока-Коли», які витримують підвищений тиск виділяється вуглекислого газу.

Ще один дуже цікавий рецепт квасу прийшов до нас в редакцію від нашої читачки. Передаємо його без змін. «Більше 40 років роблю квас за рецептом з» Комсомольської правди «:

На 5 літрів води (любий) засушену булку хліба (теж будь-якого, від сорту хліба буде залежати колір квасу), 2 склянки цукру (400 г), 25-грамовий брикетик дріжджів.
Після цього я ставлю одну пляшку з вийшов 3-х в холодильник. Цей квас вже можна пити. Решта пляшки стоять при кімнатній температурі, і цукор, дріжджі з хлібної суспензією продовжують перероблятися в вуглекислоту і спирт. Чим довше квас варто в теплі, тим менш солодкий він виходить і тим сильніший ».

Джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!