Дві хороші новини від Зеленського

Одразу наголошу все на тих же двох важливих моментах.

Звичайно ж, автор цієї статті особисто із Президентом України не спілкується. Тому твердження «новини від Зеленського» необхідно сприймати критично. Це — інформація, отримана із других, третіх, десятих уст. Але так чи інакше вона пов’язана з іменем та посадою сьогоднішнього Президента України. Повідомляє exo.in.ua

Другий принципово важливий момент. Автор ніколи не приховував, що скептично ставиться до того, що українці вибрали собі в Президенти саме Володимира Олександровича. Зрештою, із часів Ющенка вже ніколи не розділяв симпатій широких народних мас. За Віктора Андрійовича мав гріх агітувати особисто. Після того — зась, достатньо одного наступу на граблі. Хто не вірить, може полистати архів «ЕХО» і згадати, що було написано про владу, яка прийшла після так званої Революції Гідності. І про «піпірєдніків» також.

І поки що Володимир Олександрович ще навіть не пробував робити чогось такого, щоб змінити скептичне ставлення до нього із боку автора цієї статті. Хоча із часом можливо все. Ніколи не кажи ніколи.

Але ж скепсис не означає, що потрібно закривати очі і не згадувати про можливий позитив у діяльності влади будь-якого рівня. Тому почнемо.

Позитив перший.

Днями в інтернет-ЗМІ був оприлюднений розмір зарплати нового Президента. Вона становить після сплати податків лише 25 тисяч гривень на місяць. Що ж, скромність прикрашає. І приклад хороший для чиновників районного рівня. А то у нас кобеляцький міський голова та голова Новосанжарської райради попризначали собі зарплати удвічі більші, аніж у Президента, а на лікування людей у них в бюджеті грошей немає.

Другий позитивний момент.

Днями говорив із чоловіком, який під час передвиборчої кампанії підтримував Володимира Зеленського. І навіть трішки агітував за нього. Так от, цей чоловік, попрохавши не називати його прізвища, поділився інформацією. Підкреслюю, що в мене особисто немає жодної підстави сумніватися у правдивості слів анонімного співрозмовника.

Чоловік розповів, що до нього звернулися із пропозицією очолити Кобеляцьку РДА. Він, у силу різних причин, відмовився.

Що ж тут позитивного?

Перше. Цей чоловік дійсно ніколи не був у владі. Тобто, команда Зеленського хоча б намагається виконувати свої обіцянки і не брати «колишніх» до себе.

Друге. Перша вимога, яка прозвучала з уст людей, котрі пропонували посаду — не красти і працювати чесно.

Так, далі можна до несхочу коментувати і критикувати. Чешуться руки і в мене. Але змовчу. Потрібно ж і про можливий позитив згадувати. І без авторських сентенцій.