Kpoвonpoолuття не буде: Зеленський сказав, що не боїться Майдану

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що не боїться третього Майдану і зазначив, що кровопролиття в Україні не буде.

“З приводу в цілому Майдану і такого іншого. Я нічого такого не боюся. У будь-який момент, в будь-яку секунду, якщо суспільство справді захоче, щоб моя команда продовжувала, щоб я не був президентом. Дивіться, кровопролиття не буде. Я дуже спокійно до цього ставлюся. Але люди повинні знати. Що вони виберуть. Вони точно не виберуть припинення війни. І вони точно будуть вибирати серед того меню товарів, які є на продажному політичному ринку. І вони побачать це меню. А вони зараз можуть подивитися, що за люди є”, – сказав Зеленський журналістам у Києві.

Представники медіа запитали: “Ви вважаєте, з цього меню лише ви готові привести Україну до миру?”

“Я не в меню, в тому й справа. Я точно не товар, я точно не з політики прийшов. І не я, ви знаєте який відсоток мене вибрав президентом України. Вони вважають, що саме я це можу зробити. От і все”, – відповів президент.

Нагадаємо, що в Києві та інших містах України проходили акції протесту через підписання “формули Штайнмайєра”. У підсумку учасники Віче під гаслом «Зупинимо капітуляцію!» оголосили вимоги до влади і дали термін до 14 жовтня.