Ляшку кінець, замість партії Зеленський профінансує його улюблену рогату худобу

«Радикальна партія» Олега Ляшка більше не отримає державного фінансування

Депутати Верховної Ради проголосували за скорочення державного фінансування партій, які набрали менше 5% голосів на виборах до Парламенту. Запропоновані президентом Володимиром Зеленським зміни до Закону “Про політичні партії в Україні” скасовують державне фінансування для тих партій, які на парламентських виборах не змогли набрати більше 5% голосів виборців.

Таким чином партія Олега Ляшка не буде фінансуватися з державного бюджету. При цьому, в разі якщо б закон не був змінений, Ляшко міг розраховувати на отримання з бюджету близько 40 млн гривень. За українським законодавством в більш ранньому варіанті, фінансування з державного бюджету отримували партії, які набирали 2% голосів на виборах. Партія Ляшка набрала трохи більше 4%.

Також раніше повідомлялося, що у мережі розповіли, як Олексій Гончаренко хоче витратити мільярд гривень.

Народний депутат, член фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України, журналіст Олександр Дубінський розмістив на своєму ютуб-каналі DubinskyPro відео з підзоголовком «Порошенко і телиці». У ньому він розповів про те, на кого спустить чималу суму “міньйон Порошенко”.

«Міньйон Порошенко Олексій Гончаренко звернувся до парламенту з законопроектом, за яким пропонує гроші з президентського фонду в розмірі одного мільярда гривень відправити на фінансування програм по великій рогатій худобі», – зазначив Дубинський.

Варто згадати, що корови – улюблена тема Олега Ляшка. Вперше в супроводі корови Олег Ляшко з’явився восени 2011-го року. В кінці 2011 року Ляшко вперше намагався провести тварина до Верховної Ради під час акції протесту аграріїв.

Нагадаємо, що екс-президент України Петро Порошенко і його команда в Верховній Раді проігнорували закон, який може допомогти власникам евроблях.

Сьогодні, Верховна Рада схвалила в цілому законопроект президента Володимира Зеленського №1030 про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відстрочення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

За відповідне рішення проголосували 284 нардепа.

Після цього, на особистій сторінці в Facebook народний депутат від партії «Слуга народу» Ліза Богуцька написала пост про голосування за відповідний законопроект.