Масове отруєння на весіллі на Львівщині: розкрита страшна правда

У ресторані «Фазенда», що у селищі Наконечне ІІ на Яворівщині отруїлися гості на весіллі 31 серпня

Після святкування весілля у ресторані «Фазенда» у с. Наконечне ІІ, що на Яворівщині, до лікарні з симптомами гострого ентероколіту потрапило 12 людей. У 5 з них медики виявили сальмонелу.

Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, пише Tvoemisto.tv.

3 вересня до Новояворівської районної лікарні госпіталізували шістьох потерпілих у яких виявили гостру кишкову інфекцію. Утім, за інформацією департаменту охорони здоров’я ЛОДА, до лікарні вже тоді потрапили десятеро гостей весілля, які харчувалися в ресторані того ж дня. Серед них одна дитина.

Натомість 5 вересня, як повідомив повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Олег Когут, кількість отруєних зросла до дванадцяти.

Нагадаємо, на Львівщині на весіллі масово отруїлися люди.

Кількість постраждалих, які отруїлися під час святкування весілля у ресторані «Фазенда» у селі Наконечне Друге Яворівського району, зросла із 5 до 10 осіб.

Перші п’ять пацієнтів зі симптомами гострого ентероколіту до Новояворівської райлікарні ім. Юрія Липи поступили у середу, 4 вересня. Втім уже станом на сьогодні, 5 вересня, кількість постраждалих зросла до 10 осіб, серед них – одна дитина.

Встановлено, що всі вони 31 серпня святкували весілля у ресторані «Фазенда» у селі Наконечне Друге Яворівського району. Стан хворих – середньої важкості. Наразі причина отруєння встановлюється.

Ще нагадаємо, гості масово отруїлися на весіллі на Львівщині.

У Новояворівську райлікарню імені Юрія Липи потрапили п‘ятеро людей, які отруїлися під час святкування весілля у ресторані «Фазенда», що в селі Наконечне Друге Яворівського району.

В інфекційне відділення лікарні зі симптомами гострого ентероколіту потрапили п‘ять людей, серед них — одна дитина. Їхній стан — середньої важкості. Всі потерпілі харчувалися на весільному бенкеті у ресторані «Фазенда», що знаходиться у селі Наконечне Друге Яворівського району. Наразі причина отруєння людей встановлюється.

Як повідомлялося, на Львівщині сталося масове отруєння.

Попередньо встановлено, що четверо пацієнтів інфекційного відділення лікарні могли отруїтись в одному з кафе, розташованому в місті Золочів. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області. У Золочівський відділ поліції 6 серпня надійшло повідомлення про те, що в інфекційне відділення місцевої лікарні з симптомами харчового отруєння були доставлені четверо пацієнтів віком 7, 9, 17 та 18 років. Усі вони госпіталізовані.