Набридло з ними бор0тись!Ось як усунути пилових кліщів і позбутися від симптомів алергії

Пилові кліщі є однією з основних причин алергії! Вони живуть краще у вологому середовищі, і їх пік – осінь. У цій статті ми дізнаємося кілька порад щодо боротьби з ними та усунення симптомів алергії.

Перше, що ми повинні зробити, це жити в чистому і вільному від пилу середовищі.

Другий крок – це застосувати поради, якими ми сьогодні поділимося. Ви побачите, як за дуже короткий час симптоми алергії зникають.

Якщо ви вдома часто чхаєте, довго не проходить нежить, а також з’являється свербіж навколо очей і сльозотеча, то можливо це симптоми алергії на пилових кліщів.

Поради, щоб уникнути скупчення пилових кліщів і усунути неприємні симптоми

1. Освіжіть свій будинок ефірними маслами

Вони допомагають нам ефективно і природно боротися з кліщами. Кращими для боротьби є ефірні масла лимона, розмарину, м’яти, кориці, а також лаванди і чайного дерева.

Якщо у вас немає дифузора, ви можете додати кілька крапель в спрей з водою і розпорошувати його по кімнатах будинку або в офісі кілька разів в день.

2. Щодня провітрюйте будинок.

Улюбленими місцями кліща є наші простирадла, ковдри, килими, дивани, а також штори і м’які іграшки. Тому дуже важливо щодня провітрювати наш будинок, щоб оновлювати повітря всередині і боротися з кліщами. Якщо можливо, нехай сонце світить прямо в ці місця. Це великий союзник проти них.

3. Уникайте вологого середовища

Як ми вже згадували раніше, кліщі люблять жити у вологому середовищі. Тому одним з перших кроків, які необхідно зробити, щоб уникнути їх, є видалення з дому зайвої вологи за допомогою хорошого осушувача. Прості пристрої, які не коштують не дорого і, безумовно, допоможуть вам, якщо ви живете в дуже вологому кліматі.

4. Зробіть прибирання свого будинку з розмарином

Оцет і розмарин є дуже гарними засобами, які очищають і дезінфікують абсолютно природним чином. Щоб зробити це, вам просто потрібно налити відвар розмарину в банку і додати стільки ж оцту. Використовуйте його в якості побутового миючого засобу, щоб прибрати пил з меблів і вичистити підлогу.

5. Очистіть повітря за допомогою рослин

Повністю природне, просте і економічне рішення полягає в тому, щоб дати домашнім рослинам природно очистити повітря. Помістіть по 2-3 рослини в кожній кімнаті і ви відчуєте, як покращується ваше самопочуття.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!