Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

Будинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який недавно не прийшов до суду, де йому повинні були вибрати запобіжний захід.

Про це йдеться в судових матеріалах, повідомляють Патріоти України.

При цьому, такі дії будинку відпочинку «Конча-Заспа» Тупицький оскаржив у суді.

У позові зазначається, що Тупицькому стало відомо про те, що Будинок відпочинку «Конча-Заспа» ДУС листом від 20.11.2020 року в односторонньому порядку достроково розірвав контракт користування від 20.01.2020 року, за яким голові КС було передано в користування приміщення III класу, а саме будинок.

Оскільки, на думку заявника, Будинок відпочинку діяв всупереч вимогам нормативних актів і умов договору користування, був поданий позов до суду про визнання протиправним розірвання договору користування в односторонньому порядку. У матеріалах суду йдеться, що Будинок відпочинку «Конча-Заспа» повідомив заявника про те, що на підставі п.6.2. договору користування розриває його, враховуючи наявність заборгованості за користування приміщенням та комунальні послуги.