Поставте на дно горщика це натуральне добриво і ваші квіти будуть довго і пишно цвісти

Банан дуже смачний тропічний фрукт, який швидко набув популярності в наших краях. Він насичений вітамінами та поживними компонентами, життєво необхідних для людського організму. Але банан може стати в нагоді не тільки для ситного перекусу. Його цінна шкірка стане відмінним добривом для квітів.

Натуральна підгодівля позитивно впливає на рослини, збільшуючи в розмірі їх бутони. Як же зробити добриво на основі бананової шкірки? І які заходи вжити, щоб рослини радували вас пишним цвітом?

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Наука правди

Незамінна користь бананових очисток

До складу бананової шкірки входять цінні мінеральні компоненти. Завдяки калію, магнію і фосфору, рослини починають активно розвиватися. Так прискорюється не тільки їх зростання, але і змінюється процес цвітіння. Рослини регулярно викидають красиві і великі бутони.

Підготовка бананової шкірки

Хочемо приділити окрему увагу підготовці бананової шкірки перед застосуванням. Її заздалегідь необхідно промити і почистити щіткою. Бажано робити це в мильному розчині. Таким чином ви очистите шкірку від можливих забруднень.

Не слід забувати про цей важливий моменті. Адже в окремих випадках брудна шкірка може занести в грунт сильні інфекції. І замість позитивного ефекту ви отримаєте тільки зайві проблеми.

Використання добрива

Удобрювати рослини банановою шкіркою простіше простого. Перед посадкою рослини, її потрібно помістити прямо на дно горщика. Шкірка почне повільно розкладатися в грунті і саджанець зможе отримувати всі необхідні йому речовини.

Перед використанням бананову шкірку варто порізати на дрібні шматочки. Далі ми беремо квітковий горщик, засипаємо туди дренажний шар і невелику кількість землі.

На дно викладаємо шар з бананової шкірки. Для невеликих рослин знадобиться приблизно 5 шматочків такого натурального добрива. Як тільки ви виклали бананову шкірку на землю, можете переходити до посадки самої рослини.

Добриво підходить для всіх домашніх квітів. Воно зовсім не витратне і не вимагає особливих зусиль для підготовки. Підживлення принесе тільки позитивний результат, яким ви будете дуже задоволені!