Щойно! Затримано не тільки Гримчака! Стало відомо за що

Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, а також його помічника затримали за підозрою у вимаганні хабара $ 1,1 млн. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Служба безпеки України

Співробітники Служби безпеки України спільно з детективами НАБУ та представниками Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України викрили та затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, а також його помічника за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.190 ККУ.
Затриманні вимагали хабар на суму 1,1 млн. доларів США від підприємця за нібито сприяння у прийнятті рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Під час одержання частини коштів у розмірі 480 тис. дол. США. вони були затримані «на гарячому».

Слідчі дії відбувались за процесуального керівництва прокурорів відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії ГПУ.
Кримінальне провадження розслідує спільна слідча група у складі представників НАБУ, СБУ та УСР ГПУ.

Нагадаємо,Генеральна прокуратура України в середу, 14 серпня, прибула в будинок заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПО України Юрія Гримчака з метою його затримання.

Про це повідомила в Facebook дружина чиновника Юлія.

«До відома суспільства держави Україна. Зараз проходить затримання мого чоловіка Гримчака Юрія Миколайовича Генеральною прокуратурою України.

У нас у будинку проходить обшук. Саме зараз просимо сусідів про допомогу», – написала вона.

Інші подробиці спецоперації ГПУ поки невідомі.

Джерело