Суне серйозне похолодання: у вівторок до +18, але буде різке падіння — до чого готуватися

До України наближається похолодання

Усі, хто мав змогу на вихідних провести час на свіжому повітрі чи то прогулюючись в парку, відпочиваючи на природі або ж попрацювавши на городі, зробили правильний вибір. До України наближається похолодання та опади, тому знов треба діставати теплий одяг, шукати парасольки та гумові чоботи. Своїм прогнозом погоди у Facebook поділилася ведуча погоди та синоптик Наталка Діденко.

Хоча у вівторок, 13 квітня, як обіцяє синоптик все ще у більшості областей буде досить тепло — від +12 до +18, але від Київської області через Черкаську та до Одеської пройде свіжіше повітря. Крім того, на узбережжі морів буде лише +9…+12.

Також опади у вигляді дощу очікуються в центральних, північних та південних областях. Щоправда, вони будуть не сильної інтенсивності, місцями лише хмарність.

Окрім цього, з Європи до України буде стрімко наближатися циклон, що принесе мокрий сніг. Його слід очікувати на Заході України, але ближче до вечора або навіть вже на ранок середи, 14 квітня.

В Києві 13 квітня буде хмарно, температура очікується на рівні +12…+14. Тому, слід готуватися до чергового похолодання та поки ще досить тепло, треба користуватися нагодою та дихати свіжим повітрям.

Як прогнозує Український гідрометцентр, цілий тиждень будуть йти дощі, особливо з другої половини майже на усій території країни прогнозуються дощі.

В нічні години заморозків не буде, але суттєво стане прохолодніше — вдень буде в середньому від +11 до +13. Після днів весняного тепла таке різке зниження температури буде відчутним.

Вказано, що в Києві 1 квітня температура повітря склала +14, це тепер найтепліший день за усю історію спостережень. Така кліматична норма відповідає більше травню.