Трuмaтe сeбe в pyкaх: Гpoйсмaн щoйнo під час вucтупy здав Пopoшeнкa з пoтрoхaмu! Пoлiцiя вiдрaзy вжuлa eкстренuх заходів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман накинувся на екс-президента Петра Порошенка з обвинуваченнями

17 липня чиновник виступив на засіданні Кабінету міністрів і розповів про брудні передвиборчі маніпуляції з боку лідера партії “Європейська солідарність”. Блогер Петро Олещук на своїй сторінці в Facebook назвав боротьбу двох колишніх соратників по БПП закономірною. Адже Петро Порошенко давно відомий своїми підкилимні іграми.

Володимир Гройсман заявив, що перед достроковими виборами до Верховної Ради, які мають відбутися 21 липня, колишній президент почав вести нечесну боротьбу з використанням не тільки передвиборчого фонду, а й сторонніх коштів. За словами прем’єр-міністра, глава “Європейської солідарності” почав топити конкурентів в медіа-просторі. Серед жертв політично маніпуляцій виявилася і “Українська стратегія Гройсмана”.

“В останні тижні запущена така цілеспрямована брудна політ технологічна гра, яка заполонила ЗМІ і соцмережі. Мовляв люди, ви не голосуйте за демократичні партії, тому що вони непрохідні, а голосуйте тільки за одну партію Петра Порошенка. В чому полягає маніпуляція? Є різні соціологічні опитування, вони по-різному визначають, хто проходить в парламент. Зрештою, це вирішувати не окремим політичним діячам, а людям, які повинні вільно прийти і проголосувати за кого вони хочуть “, – пояснив прем’єр на засіданні.

Володимир Гройсман додав, що зібрав інформацію про десятки акаунтів в інтернеті, які фінансуються з різних джерел. поза виборчих фондів, що є порушенням законодавства. У зв’язку з цим він зажадав правоохоронців розібратися з Петром Порошенко і його командою:

“Хочу звернутися до поліції і передати їй цю інформацію, один раз ви не дали сфальсифікувати вибори … Сьогодні дискредитуються абсолютно всі демократичні сили, тому я розраховую, що правоохоронні органи дадуть цьому оцінку”.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який також був присутній на засіданні Кабміну, пообіцяв розібратися. Він підкреслив, що його міністерство знаходиться поза політичним процесом. Але ж Володимир Гройсман балотується в парламент. Незважаючи на це, поліцейські мають намір відреагувати на сигнал і перевірити, чи дійсно Петро Порошенко використовував махінації.

“Колись це мало статися. Гройсман оголосив війну” порохоботам “(ну і іншим роботам), звинувативши їх в організації брудної кампанії проти себе і уряду в соціальних мережах. Ну а також в тому, що Порошенко фактично реалізує тактику випаленої землі в мережі Інтернет, здійснюючи постійні інформаційні атаки на будь-якого, хто хоч трохи нагадує потенційного «конкурента» … Тактика інформаційної роботи Петра Олексійовича загальновідома: 1) найближчі політичні сили – найнебезпечніші вороги, тому “екс-регіоналів” ніхто “мочити” не буде, а “схожих” політиків – запросто; 2) інформаційна навала завжди тотальне. Найцікавіше в цій історії те, що зараз про це говорить саме Гройсман”, – зазначив Петро Олещук.

Джерело