Це безкомпромісна людина і у випадку потреби пересадить всіх корупціонерів. В Зеленського назвали нового генпрокурора

Президент Володимир Зеленський підготував заміну для глави Генпрокуратури України Юрія Луценка

Напередодні стало відомо, що глава держави і його команда розглядаютьАндрія Богдана , чинного керівника Офісу президента, на посаду генерального прокурора. Українці оцінили юриста, який очолить один з ключових органів виконавчої влади.

Блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook повідомив інсайдерську інформацію. За його даними, Володимир Зеленський планує зробити Андрія Богдана генпрокурором незабаром після виборів до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня. Зараз цю посаду обіймає Юрій Луценко, у якого немає юридичної освіти. У той же час, глава Офісу є професійним адвокатом з великим досвідом роботи.

«Свіжий Інсайд. На сьогоднішній день, команда Володимира Зеленського розглядає кандидатуру Андрія Богдана на посаду генерального прокурора України. Як на мене, то це досить таки непоганий варіант. Досвідчений юрист і адвокат, однозначно краще нинішнього «Геніального Прокурора» – інженера електронної техніки, без юридичної освіти. А як ви вважаєте, друзі? », – звернувся блогер до користувачів мережі.

Багато коментаторів підтримали зміщення Юрія Луценка з посади Генерального прокурора на користь Андрія Богдана. Вони відзначили, що у кандидата на пост досить великий досвід роботи в юридичній сфері. І профільну освіту:

“Хороший кандидат мудрець Богдан. Професіонал законник. Я щиро підтримую таку кандидатуру на генпрокурора”; “Браво, хлопці … тільки вперед … спасибі вам за надію”; “Позитивно дивлюся. Це класний адвокат. Як належить за законом”; “Я за він все знає, так як практик, і це його”; “А мені Луцик алкоголік нравілся.Нікого не чіпав і нічого не решал.Еще не мав освіти і підлогу алфавіту не вимовляв”; “Та хоч хто-небудь з юридичною освітою”; “Богдан – це дійсно голова”; “Може наведе порядок пора”; “Хто б не став, все будуть краще имбицил югіка”; “Нормальний хід, а час покаже”.

politeka.net