Ці прості способи розслаблять м’язи плечей і шиї, позбавлять від болю!

Ви можете зняти напругу в плечах, шиї і спині простим і дуже ефективним способом!

Техніка самомасажу дуже ефективна і швидко застосовується. Особливо коли ми перебуваємо в стресових ситуаціях і наші м’язи напружені, і у вас немає часу, щоб відвідати професійного масажиста, то ця проста техніка самомасажу швидко розслабить і позбавить від болю.

1. Розслабте м’язи теплою водою. Додайте трохи морської солі в ванну, щоб полегшити біль у м’язах. Якщо у вас немає ванни, прийміть душ зі скрабом: 2 столові ложки морської солі + 1 столова ложка цукру + 1 столова ложка кави або какао + ложка будь-якої олії. Нанесіть на вологу шкіру і масажуйте протягом 2-3 хвилин. Приділяйте особливу увагу болючим ділянкам.

2. Використовуйте для масажу кокосову або оливкову олію. Це допоможе зменшити тертя і буде сприяти усуненню запалення. А також можете додати в масло ваше улюблене ефірне масло. В результаті це допоможе ефективніше розслабити м’язи і усунути втому.

3. Для шиї і плечей. Акуратно, але твердо пальцями робіть масаж круговими рухами. Почніть з потилиці і рухайтеся до плечей. Продовжуйте спускатися по плечах і руках, поки не почнете масажувати руки. Якщо ви відчуєте біль, то масажуйте круговими рухами в цьому місці більш ретельно. Тримайте пальці добре змазаними і дихайте плавно і глибоко. Як тільки ви попрацювали плечі, обійміть себе руками. В результаті розтягнувши м’язи, ви отримаєте максимальний результат від процедури.

4. Для нижньої частини спини. Згорніть велику ковдру або рушник. Це працює краще за все зі згорнутим килимком для йоги. Покладіть його на підлогу під спину. Розмістіть нижню частину спини на валику так, щоб плечі і сідниці торкалися підлоги. З валиком тіло повинно сформувати маленьку букву «т». Витягніть руки і зробіть глибокий вдих. При необхідності використовуйте ноги, щоб перекотити нижню частину спини по валику. В результаті ви знімете напругу зі спини і шиї і відчуєте як біль минає.

5. Для ніг. Натисніть великими пальцями круговими рухами по ступнях ніг. А також проведіть великим пальцем назовні по верхній частині ноги і вниз до великого пальця. Рухайте ногами, щоб розтягнути щиколотки. Ляжте на спину на підлогу і поставте ноги на стіну, витягніть руки над головою і розслабтеся.