Цирк шапіто! Виступаючий проти кнопкодавства “слуга народу” попався сам

Народний депутат від партії “Слуга народу” Сергій Литвиненко проголосував за свого однопартійця у Верховній Раді. Про це повідомляє громадський рух “Чесно“.

Копіювати відео посиланняВідтворити / ЗупинитиВимкнути / Увімкнути звукПовідомити про помилкуМоваMox плеєр

Порушення відбулося 3 вересня під час голосування за включення до порядку денного законопроекту про внесення змін до статті 85 та 101 Конституції україни (щодо уповноважених ВРУ) і його направлення до Конституційного суду.

“Литвиненко кнопкодавив, найімовірніше, замість іншого “слуги” – мажоритарника Олександра Скічка (округ №197, Черкаська область). Фраза “найімовірніше” означає, що це місце офіційно закріплено за Скічком, однак є ймовірність, що в слоті його пульта могла знаходитися карта іншого депутата”, – сказано в повідомленні.

Примітно, що в той же день, 3 вересня, Сергій Литвиненко у себе в Facebook написав пост, в якому нагадав, що “Слуга народу” планує позбавляти мандатів народних обранців за кнопкодавство.

Раніше повідомлялося, що першим кнопкодавом у Верховній Раді 9 скликання став мажоритарник-самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов. Він проголосував за свого колегу під час розгляду президентського законопроекту про імпічмент.

Коментуючи порушення з боку Ковальова спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що після прийняття необхідних законів, кнопкодавство просто стане неможливим. Він також назвав цей випадок неприпустимим.