Вагітна дружина Павлика розкрила таємницю чоловіка, пов’язану з померлим сином: «Раз на тиждень…»

Молода дружина відомого українського співака Віктора Павлика Катерина Репяхова зізналася, що її чоловік робив на кладовищі

Як передає Politeka.net, у себе в Instagram музикант опублікував дивні сторіс з кладовища. Він знімав могилу свого сина Павла, який помер від раку влітку 2020 року. На тлі грала музика, при цьому артист нічого не говорив і не пояснював.

Пояснити вчинок чоловіка вирішила Репяхова, яка у себе в сторіс відповідала на питання шанувальників. Вона і пролила світло на поведінку Павлика.

«Вибачте за питання. ВП виставив сторіс з кладовища, це син помер?»,- запитали дівчину підписники.

«Син помер у серпні 2020 року. Раз на тиждень з серпня місяця ВП їздить на кладовище», — розкрила таємницю чоловіка Репяхова.

Нагадаємо, що молодший син музиканта помер 7 серпня 2020 року у віці 21 рік. До смерті два роки він боровся з онкологічним захворюванням.

Варто відзначити, що Катерина Репяхова знаходиться на останніх місяцях вагітності. Вже відомо, що дівчина народить Павлику сина, якого сімейство вирішило назвати Мішею.

Раніше ми писали, що Репяхова розповіла про стосунки зі свекрухою. Вона заявила, що мама Павлика старенька бабуся з флегматичним характером.