Як раз настав час!Літнє укорінення троянд, яке гарантує 100% результат.Чому я не знала цього раніше?!

Як раз настав час!

Літнє укорінення троянд, яке гарантує 100% результат. Як раз настав час!

Кожному садівникові і городнику відомо, як непросто буває укорінити троянду. Живці погано приживаються, не переносять найменших змін в погодних умовах, не дають коріння. Однак з цим способом ви забудете про ці проблеми!

Живцювати троянди потрібно в середині літа, коли перші квіти на троянді вже відцвітають. Вибирайте не надто товсті і не дуже тонкі стебла. Розу діліть на живці з 2 бруньками на кожній. Нижній зріз під кутом, верхній — прямий, як зазвичай, інформує Ukr.Media.

Перед посадкою живці замочіть у воді на 30-60 хвилин, щоб вони наситилися вологою — це дуже важливий етап.

Наступний маленький секрет вдалого живцювання і високої приживлюваності троянд — пісок. Насипте зверху на ґрунт приблизно 2 см піску, ретельно пролийте водою.

Живці опустіть в золу косим зрізом вниз. І висадіть у вологий пісок.

Останній лайфхак — це укриття. Воно повинно бути просторим і прозорим, однак головне — не пропускати повітря. Використовуйте для цього пластикові пляшки великого розміру, різні скляні предмети і навіть акваріум. Поливайте троянди навколо укриття. У такому вигляді залиште до осені, потім дайте живцям трохи загартуватися, відкривши «тепличку» і знову накрийте на зиму.

На наступний рік живці вже помітно підростуть і зміцніють, а через пару років і зовсім розвинуться в красиві квіти!

Детальніше про те, як влітку живцювати троянди правильно, дивіться у відео нижче: