“ЗЕ без Супрун!” Медпрацівники вийшли на мітинг за відставку в.о. міністра охорони здоров’я

Сьогодні, 12 серпня, під Офісом президента мітингували кілька сотень людей, більшість з яких – працівники медичних установ та лікарських об’єднань. Вони вимагають від нової влади відставки виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Організатори акції стверджують, що не «проти охорони здоров’я, але вона має бути з людським обличчям».

На мітингу чутні вигуки «Супрун, геть» і «Супрун – ганьба!»

За словами одного з координаторів мітингу Андрія Гука, три роки діяльності останнього уряду «показали нездатність виконувати дієву реформу охорони здоров’я».

«Ми сюди прийшли, щоб налагодити діалог з новою адміністрацією Офісу президента, для того, щоб знайти консенсус в подальшому проведенні реформ охорони здоров’я», – сказав Гук.

Активіст зазначив, що очікує сьогодні зустрічі з представниками влади.

Відомо, що з Офісу президента на Банкову вже вийшов радник президента Михайло Радуцький. Він поспілкується з організаторами мітингу.

Нагадаємо, тим часом українці запустили в соцмережах флешмоб # УлянувМіністри, таким чином вимагаючи залишити в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун в новому уряді на своїй посаді. Лідери думок, керівники громадських організацій, благодійних фондів та звичайні громадяни постять спільні фото з Супрун, перераховують досягнення міністра, пояснюють, чому хочуть бачити її в подальшому главою МОЗ. Люди наполягають на тому, щоб «не шукати нові обличчя» на посаду, а призначити міністром охорони здоров’я в новому уряді саме Супрун.

Рекомендуємо до перегляду: Луценко пішов проти Зеленського! Відкрив кримінальну справу проти команди ЗЕ

Джерело:bbc-ccnn.com