Зеленський: У “Мінську Порошенка” є відвід, який ми собі не можемо дозволити. Ось що мені з цим робити?

Підписані екс-президентом Петром Порошенком «Мінські домовленості» ставлять Володимира Зеленського в складне становище. Таким чином глава держави відповів на запитання журналістів про відведення військ на Донбасі.

“У Мінських угодах ще є відвід, який ми собі не можемо дозволити. Ось що мені з цим робити? Я не можу собі цього дозволити – а там підписали. Підписав той незалежний президент… Підписали люди людини, яка зараз ходить і каже: “Ай-яй-яй”. Я як Ван Дамм – у конкретному шпагаті. Було б три ноги – на три ноги б мене посадили”, – заявив Зеленський.

При цьому президент запевняє, що відвід сил відбудеться тільки там, де можливо забезпечити безпеку місцевих жителів.

“А якщо мені скажуть: “Далі, Володя Зеленський, йди по Мінську”, тоді я прийду і скажу: “А зараз, шановне товариство, давайте сядемо всі разом на цей шпагат і разом будемо відповідати за кожне життя”, – зауважив Зеленський.

Він зізнався, що йому не подобається реакція суспільства на складні рішення, які йому доводиться ухвалювати.

“Якщо мене саджати на шпагат кожен день, я буду звертатися до суспільства, і ви отримаєте президента, який буде говорити: разом сідаємо. “У нас там Цемах” – “А у нас там Сенцов”. Ну що, референдум? Референдум. Клих – референдум? Референдум! Моряки – референдум? Референдум!” – додав президент.

Він наголосив, що не хоче бути «в розтяжці» і для цього не потрібно його «послаблювати» різними акціями.