Зеленський жорстко висловився про Порошенка: таких слів від нього не очікували

Президент України Володимир Зеленський не упустив можливості жорстко “пройтися” по Петру Порошенко, підкресливши його роль в протестах і бажанні “розгойдати ситуацію”, нібито очоливши новий Майдан.

В рамках прес-марафону Kyiv Food Market президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію з протестами проти “формули Штайнмайера” і роль Петра Порошенка в них, пише Діалог.UA.

Більш того, Зеленський особливо дорікнув Порошенку в радикальних змінах і відмову від більш ранніх заяв, зазначивши, що це якісь зміни “на фізичному рівні”, як він висловився.

“Він хоче Майдан і своїми ЗМІ, і своїми діями підштовхує людей. Випадково гуляв, гуляв – прийшов на Майдан”, – додав Зеленський.

Крім того, глава держави пообіцяв, що ніколи не піде проти волевиявлення народу, яким, мабуть, не вважає багатотисячні акції протесту проти “формули Штайнмайера”.

“Кровопролиття не буде. Але люди повинні знати, що вони виберуть: вони точно не виберуть закінчення війни”, – заплутано додав Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський публічно пообіцяв  завершити війну з Росією на Донбасі, відповідаючи на одне із запитань ЗМІ в рамках прес-марафону. Також глава держави назвав журналістам головну мету свого перебування на високому посту.