Жінка припаркувала свою машину поруч з лісом, далі було смішно, поки господиня не побачила наслідки

Непроханий гість влаштував в салоні «тусовку».

Жінка припаркувала свою машину поруч з лісом, далі було смішно, поки господиня не побачила наслідки. Непроханий гість влаштував в салоні «тусовку».
Мешканка США припаркувала машину поруч з лісом і ледь не позбулася авто. Транспортний засіб облюбував ведмідь, який влаштував в салоні звірину тусовку. Таку, що жінці довелося викликати поліцію, інформує Ukr.Media.

Мері Джейн Ярбро зі штату Теннессі збиралася на роботу до школи — вона викладає дітям малювання. До навчального закладу шлях неблизький, тому вчителька завжди користується власним автомобілем. Поснідавши, вона вийшла на прогулянку з собакою і пішла в бік авто, де її чекав сюрприз.

Виявилося, в машині вже був пасажир — великий ведмідь. Мері Джейн спочатку подумала, що їй здається, але гавкіт собаки повернув її в реальність. Клишоногий же, помітивши, що його побачили двоногі, почав нервувати. Тварина розгойдала машину і почала видавати грізні звуки.

Моя собака просто зійшла з розуму. Машина вся гуділа і тряслася.

Жінка подзвонила в поліцію і повідомила про те, що трапилося. Офіцери прибули на місце через 15 хвилин і, здається, подібне видовище за свою кар’єру побачили вперше. А поки правоохоронці робили свою роботу, Ярбро знімала те, що відбувається на відео.

Здається, ведмідь радів не менше Джейн, що зміг вибратися з машини. Правда, в ході евакуації хижак розніс половину салону. Тепер Мері Джейн доведеться купувати нову приладову панель і не тільки.

«Він розбив приладову панель, вирвав подушку безпеки і зламав підлокітник», — поскаржилася Ярбро.

Господиня машини не знає, як і чому ведмідь забрався в авто, але підозрює, що якби вона не паркувала транспортний засіб поруч з лісосмугою, то нічого б не сталося.

Більш того, Мері Джейн не закрила водійські двері на замок, а в машині, можливо, лежало щось, що привернуло увагу «гостя».