Чому не можна нарізати хліб із настанням темряви перед Новим роком
Речі, які заборонено робити напередодні Нового року.
Народні новорічні повір’я, які складалися століттями, є не просто культурною спадщиною, а й національною традицією українців. У кожного до них своє ставлення: хтось суворо дотримується їх, а інші посміюються осторонь. Усі вони по-своєму мають рацію, інформує Ukr.Media.
Старожили нашої країни з безлічі різних прикмет і повір’їв виділяють сім основних, дотримання яких, на їхню думку, значно впливає на перебіг подій у Новому році.
Не можна зустрічати Новий рік із боргами (іпотека не береться до уваги, але якщо вдасться закрити в передноворічний період і її, то гарантоване, щонайменше, почуття колосального полегшення), увесь наступний рік будете ходити в боржниках, обіцяє повір’я. Однак розгребти інші фінансові завали наприкінці грудня буде не зайвим.
Не можна зустрічати Новий рік наодинці — привернете самотність на найближчі 365 днів (враховуючи, що прийдешній 2024 рік — високосний, то самотніми стануть 366 днів).
Після настання темряви не можна нарізати хліб, інакше в новому році в домі не буде достатку. Старожили радять зробити це заздалегідь.
Не можна з 31 грудня на 1 січня заколювати шпильки і пришивати ґудзики, інакше можна притягнути зі старого року в рік, що настав, колишні проблеми (заздалегідь перегляньте свій одяг).
Не варто в новорічну ніч розповідати про загадане бажання, запевняють езотерики, підкреслюючи, що воно, швидше за все, не збудеться.
Не приміряйте перед Новим роком чужий одяг і взуття. Вважається, що таким чином людина може звернути з вірного шляху.
Не можна викидати велике сміття 31 грудня — зробіть це заздалегідь, щоб не тягнути непотрібне в новий рік.