Зрештою, люди завжди показують своє справжнє обличчя

Зрештою, всі ваші запитання отримають відповіді. Кожна людина згодом покаже вам, хто вона насправді. І вона виявиться або такою, якої ви хотіли її бачити, або такою, якою ви її побачити точно не очікували. Вона стане втіленням усіх ваших сумнівів чи переконань.

Так чи інакше, але своїми діями люди покажуть вам, що ви для них означаєте, тому що одні лише слова не варті нічого, на відміну від дій. Вони говорять про послідовність людини, її цілеспрямованість і старання. А ще дії мають ціну, яку не кожен може собі дозволити.

Зрештою ваше розгубленість розсіється. Якщо ви сумніваєтеся у почуттях іншої людини і в тому, що вона прийшла у ваше життя надовго, час розставить усе на свої місця. Він розкриє вам її справжні наміри. Час підкаже вам, чи була її любов справжньою, чи це була брехня, адже якщо все йде добре, а море навколо спокійне, не можна точно сказати, що саме у людини на думці.

Такі речі пізнаються тільки в шторм, коли довкола темно і вам потрібна допомога, щоб вибратися на берег. З часом ви зрозумієте, чи залишиться ваш корабель на плаву або піде на дно, якщо ви відправитеся в плавання разом зі своїм партнером.

Зрештою, він покаже вам, що ви для нього означає. Це буде помітно у простих речах. Наприклад, у тому, як він слухає історії про ваше дитинство і чи намагається поєднати між собою всі точки, щоб зрозуміти, як саме ви стали такими, як зараз.

У тому, як він намагається втішити вас після невдалого дня і що робить, щоб ви не відчували себе самотніми.

У тому, як він намагається виправити речі, які вас засмутили. Або, навпаки, у тому, що він завжди називає вас словами, які не відображають вашої сутності: драматичною, складною та ненормальною людиною.

У тому, що запам’ятовує все, що ви йому кажете, і робить із цього найгірші з можливих висновків. У тому, як він змушує вас відчувати, що ви ніколи не будете на одному боці і що ви розмовляєте не з живою людиною, а з кам’яною стіною.

Зрештою, він покаже, хто він насправді. Вам потрібно лише добре придивитися, знявши хоча б на мить пов’язку зі своїх очей.

Перестаньте дозволяти почуттям впливати на ваші судження. Подивіться, як часто він стримує свої обіцянки. Як доводить свою любов і відданість. І як підкріплює свої слова реальними вчинками.

Зрештою, кожна людина покаже свою справжню натуру. І ви побачите не тільки те, наскільки намальований вами образ цих людей був точним, але й чи не було все це плодом вашої уяви, під яку вам хотілося підігнати оточуючих.

Як тільки люди покажуть своє справжнє обличчя, вам доведеться переробити цю картину, навіть якщо вона виявиться вже не такою гарною і барвистою, як раніше, тому що саме це в правді найжорстокіше – вона не завжди приємна, а люди не завжди чесні в тому, хто вони насправді.

Джерело