Діти починають галасувати з своєю появою і посилюють цю особливість після 3 років
Дитина, яка виражає свої емоції без страху, тобто та, хто голосно плаче, коли хоче плакати, кричить, скільки їй треба, і так само голосно сміється – це щаслива дитина.
Як і в дорослому житті, бувають погані й хороші часи, але частенько активна дитина – це здорова дитина, яка розвивається, яка відкриває себе і своє оточення.
Діти починають галасувати з появою і посилюють цю особливість після 3 років, тобто, коли вони починають шукати незалежності та виявляють, що вони індивідуальні, з роками їх способи “галасувати” змінюються, вони змінюються, але вони завжди існують.
Діти говорять самі з собою, співають, свистять і видають різні звуки, це допомагає їм зняти напругу і виразити те, що вони відчувають.
Але є також шуми, які говорять нам, що щось не так, коли вони надто збуджені або стривожені, коли вони ні на чому не можуть сконцентруватися і коли вони занадто імпульсивні.
Вони можуть просто намагатися привернути увагу, і до цього треба буде ставитись терпляче. У іншому випадку це може бути гіперактивним розладом і вам необхідно звернутися до фахівця.
Дуже важливо спостерігати за своєю дитиною, дізнаватися, чи є її поведінка нормальною і чи являється вона частиною її повсякденного життя або щось йде не так.
Деякі діти галасують більше інших, деякі менше, але зазвичай, коли є діти, є шум, і це означає, що вони в порядку.