Коли у мами почалися сильні болі в області живота і її відвезли до полоrового відділення, вона не розуміла, що відбувається, поки не народила мене та брата.

Ми з братом народилися наприкінці життя наших батьків. Нашій матері було п’ятдесят, а батькові – п’ятдесят п’ять, і багато людей приймали їх за наших бабусю та дідуся.

У дитинстві ми часто запитували себе, чому наші батьки народили нас так пізно, і тільки коли виросли, вони, нарешті, розповіли нам причину. Будучи молодою парою, батьки відчайдушно хотіли мати дітей, але не могли. Вони перепробували все, включаючи відвідування лікарень та цілителів, але нічого не допомагало.

Вага нашої матері, викликана проблемами зі щитовидною залозою, ще більше ускладнювала її вагітність. До сорока років вони остаточно втратили надію мати дітей. Але коли у віці п’ятдесяти років у нашої матері почалася менопауза, вона почала відчувати сильний біль у нижній частині живота. Неизважаючи на прийом ліків, біль не припинявся, і наш батько відвіз її до лікарні. На їх подив, лікарі відвезли її до пологового відділення і повідомили, що вона вагітна.

Наша мама не могла в це повірити, а коли лікар сказав їй, що вона народила хлопчика, вона була вражена ще більше. За хвилину після несподіваних пологів мама сказала, що болі не припиняються, і лікар оголосив, що вона народила ще й дівчинку. Мій батько чекав біля пологового залу, не знаючи, що його дружина вагітна, не кажучи вже про те, що вона народила близнюків.

Коли лікар вийшов і привітав його з народженням близнюків, він був збентежений і не знав, сміятися йому чи плакати. Те, що ми народилися, було дивом і наші батьки були дуже раді нашій появі.

Незважаючи на труднощі виховання дітей у віці за п’ятдесят, вони були люблячими та відданими батьками, які забезпечили нам щасливе дитинство. Ми були найкращим подарунком, про який батьки колись могли просити, і ми були вдячні їм за їхню любов і турботу.

Джерело