Коли забороняється прибирати, щоб не накликати в дім злидні та хвороби
Краще перестрахуватися і разом із пилом не винести з дому удачу і щастя.
Чи чули ви колись про секретний кодекс чистоти? Так-так, він існує! За різними прикметами і повір’ями, прибирання в певні дні тижня, свята, а також у конкретні життєві миті запросто може привернути в дім бідність, хвороби або порушити гармонію житла. А особливо це стосується миття підлоги. Увага, остерігайтеся швабри і віника в ці дні, інформує Ukr.Media.
Добу після заручин не зачищайте сміття в хаті
Згідно з прикметами, прибирання в день після заручин може змести всю удачу в майбутньому весіллі та шлюбі, як крихти зі столу. Краще дозволити безладу затриматися на один день, ніж розгубити щастя і благополуччя в родині.
Щодня після заходу сонця
У деяких повір’ях прибирання будинку після заходу сонця бачиться як спосіб “вичавити” з домочадців багатство і благополуччя. Уявіть собі: сонце прощається теплими західними променями… І тут у вашій голові закралася думка: “Чому б не привести до ладу житло?” Викиньте цю дурницю з голови разом зі шваброю, бо у світі забобонів прибирання після заходу сонця подібне до запрошення лісовика у вітальню. Опівнічне віддраювання килимів шокує вашого персонального домовика, а разом з тим відлякає і фінансове процвітання.
Церковні свята — не час прибирати
Великдень, Різдво, Водохреща — час молитов, роздумів і… чистого будинку? Подумайте ще раз! Наші пращури уникали робити генеральне прибирання в церковні свята, а також у неділю. Замість цього були зайняті посвятою. Згідно з повір’ями, дотик до мітли у святі дні змиє всі благословення, залишивши вас із бездоганним будинком, але духовною дилемою. Отже, наступного разу, коли ви відчуєте божественне спонукання навести лад у святий день, можливо, краще буде довірити прибирання ангелам нагорі або перенести його на інший час.
Після від’їзду близьких у далеку дорогу
Коли близькі вам люди вирушають із дому в подорож або далеку поїздку, вважається несприятливим прибирати в цей же день. За деякими переказами, прибирання заважає їхньому безпечному поверненню назад. Так, розуміємо, коли ті спакували свої сумки й махають на прощання, виникає спокуса навести лад у домі одразу після того, як зачиняться за ними двері. Але варто почекати! Якщо ви, звісно, хочете, щоб домочадці ще повернулися…
Чому не можна прибирати в понеділок
Понеділок — сумнозвісний початок робочого тижня — явно не підходить для миття підлоги. Можливо, тому, що цей день і без того досить важкий, щоб додати до всього іншого боротьбу зі шваброю і ганчірками. Згідно з повір’ями, понеділок пов’язаний із Місяцем, який керує водою та емоціями. Тож вологе прибирання цього дня змиє більше, ніж просто бруд. А саме — ваші гроші. Наведення чистоти щопонеділка несприятливо впливає на фінанси і благополуччя, а також розсердить домовика і призведе його до несамовитості, тож виберіть краще інший день тижня, від гріха подалі.
П’ятниця — розпусниця, а не час для сум’яття
П’ятниця — ворота у вихідні. Вона призначена для веселощів і свят, а не для метушні з підлогою і посудом. Замість того, щоб ганятися за пилинками, відпочиньте душею і тілом. До того ж, згідно з прикметами, прибирання в п’ятницю може утворити грошову яму. Також цей день традиційно вважається жіночим, тому наведення чистоти вимиє жіночу енергетику, відведе кохання і щастя. Воно вам треба?