Мені вже набридли жовті плями на подушках і купа порохів. Як я їх перу легко і швидко, не розпорюючи

Як і будь-яка річ, подушка стає брудною, хоча і знаходиться в наволочці. Особливо це стосується пір’яної, вона немов вбирає в себе пил. Коли б’єїш її, порохи стоять стовпом. Хоча зараз існує безліч інших наповнювачів для подушок, пір’яні досі популярні.

Раніше розмір подушок був в основному 70 на 70 см і вважалося чим більш вони пишні, тим краще. Зараз же навпаки, чим менші і тонші, тим більш зручно.

У мене вдома ще є дві подушки з пір’яним наповненням, розмір яких 50 на 50 см. На догляд за ними не витрачаю багато сил, все просто і швидко.

Раніше мамі доводилося розпорювати напірник, розпихати пір’я по панчохам, після прати, сушити, а потім вона змушувала нас з сестрою назад все складати в чистий напірник. Вся процедура займала цілий день.

Але зараз я перуподушки тільки в пралці. Головне – вибрати жаркий вітряний день.

Ніяких особливих засобів для прання не потрібно.

Дві подушки розміром 50 на 50 см відмінно залазять в барабан, розрахований на 6 кг. Перед тим, як всунути подушки, їх потрібно злегка стиснути.

Для прання використовую порошок, кондиціонер для білизни, трішки рідкого відбілювача. Температуру вибираю 40 ° при дбайливого ​​прання.

Раніше засипала ще дві-три столовий ложки соди і ставила температуру 70 °.

Обходжуся без тенісних кульок, оскільки подушка щільно прилягає до стінок барабана.

На цей раз порошок замінила розчинною капсулою.

Через 30 хвилин подушки попралися, вже напівсухі, вода не капає з них.

Повісила сушитися на мотузку. Часто потрібно перебивати і перевертати. Коли жарко, сушаться подушки дуже швидко.

Після прання подушки стали пухнастими, повітряними, ароматними, пахнуть чистотою і свіжістю. І ніякого пороху не залишається!

джерело