На весіллі присутня вагітна жінка: хороша чи погана прикмета
Якщо на торжестві присутня жінка при надії — до чого це.
Ухвалюючи рішення поєднати свої долі законним порядком, закохані та їхні рідні одразу стають неймовірно забобонними. Особливе значення їм вбачається в даті весілля, кольорі вбрання нареченої, виборі шофера нареченого, подружки нареченої та величезній кількості інших дрібниць, без яких не обходиться жодне весільне торжество, інформує Ukr.Media.
Після молодят, свідків і батьків головними героями весілля є, звичайно ж, гості. Адже добрі побажання близьких і далеких родичів, друзів і колег надають святу особливої, доброзичливої та веселої атмосфери.
Однак найчастіше трапляється, що серед присутніх опиняється жінка при надії, а іноді навіть дві або три. Крім того, в наші дні вагітною на власному весіллі може виявитися і сама наречена. То що ж означає присутність на урочистості жінки, яка готується стати матір’ю?
Щодо відвідування весілля жінкою, яка носить під серцем дитину, прикмети не виявляють одностайності. Повір’я, що прийшли до нас від попередніх поколінь, навіть радять запрошувати на весілля майбутню матір. Предки вірили, що присутність такої гості зробить шлюб неймовірно плідним. Найвірнішим засобом від безпліддя вважалася допомога вагітної в оздобленні зачіски нареченої фатою та квітами.
Пізніші прикмети, навпаки, застерігають від запрошення на церемонію одруження майбутніх матерів. Вони стверджують, що, скільки таких жінок опиниться на весіллі, стільки років молодій парі доведеться чекати на свого первістка.
Зате щодо вагітної нареченої прикмети не мають нічого “проти”. Щоправда їй варто всупереч традиції зрадити білому кольору, обравши для церемонії ніжно-рожеве або бежеве вбрання. Крім того, щоб захистити ще не народженого малюка від пристріту, живіт під сукнею краще оперезати червоною тасьмою або стрічкою.