Правила, яких варто дотримуватися в церкві, щоб не було біди

Коли трапляється якась біда, навіть найзавзятіший атеїст починає молитися Богу. На жаль, але ми звертаємося до Всевишнього зазвичай в тому випадку, коли нам погано, ми хочемо про щось попросити або очиститися. І в такому випадку йдемо до церкви. Нам рідко приходить в голову думка піти туди, щоб подякувати, а не поскаржитися або попросити. Але як би там не було відвідування церкви приносить спокій, ми відчуваємо себе чистими, відчуваємо доброту. Ми енергетично відкриті і наповнені.

Але існують і ті, хто приходить до церкви, щоб скинути свій негатив іншим способом: перекинути на інших свої нещастя і проблеми. Ми хочемо розповісти вам про деякі правила, яких слід дотримуватися, коли ви йдете до церкви, щоб її відвідування принесло вам тільки користь.

Якщо у вас є якісь питання про те, як правильно поводити себе в церкві, краще запитайте про це священика, а не місцевих бабусь.

Перед входом до церкви можна дати милостиню жебракам, але при цьому не забудьте подумки проговорити: «Та не збідніє рука, що дає». На виході подавати не можна, оскільки разом з грошима ви віддасте те, по що приходили до церкви.

Остерігайтесь людей, які стоять у церкві зі схрещеними пальцями або руками (при цьому ліва рука лежить на правій). Стоять вони зазвичай так, щоб їх спина була прикрита від вівтаря, а з церкви виходять повільно і спиною.

Зверніть увагу, якщо хтось обійшов вас проти годинникової стрілки, торкнувся рукою, а потім став у вас за спиною. Ця людина хоче підживитися вашою енергією. Щоб йому перешкодити, відразу і без сорому, торкніться його лівою рукою. Тоді все, що він побажав, повернеться до нього назад.

Запалювати свічки в храмі потрібно не від сірника або запальнички, а від лампадки, яка горить в центрі. Запалювати свічки від свічок інших людей в жодному разі не можна – таким чином, ви можете забрати собі чужі проблеми і нещастя. Також не дозволяйте нікому запалювати вогонь від вашої свічки.

Стійте біля своєї свічки, яку ви поставили за здоров’я до тих пір, поки не прогорить її більша половина. Потім загасіть її самотужки. Краще це зробити пальцями, а не задувати.

Якщо ви запалили свічку, а вона раптом закоптити, подивіться під ноги, чи не лежить під ними якась річ, наприклад, голка. В жодному разі не чіпайте її і не піднімайте. Підійдіть до ікони-заступниці і тричі перехрестилася, також можна прочитати три рази «Отче наш».

Щоб стати менш вразливим, відвідуйте церкву щоразу, як у вас з’явиться таке внутрішнє бажання. А всі свої сумніви і дії краще обговорюйте з батюшкою, ніж з незнайомими «порадниками».

Джерело.