Щоб їжа не пригорала до сковороди: корисні поради на замітку господині.

Дуже прикро, коли цілий день витрачаєш на приготування смачної страви, а вона пригоріла та намертво прилипла до сковороди. Крім того, що вечір змарнований, настрій на нулю, ще й сковороду потрібно відчистити.

Рекомендуємо 9 лайфхаків, які назавжди позбавлять від цієї проблеми.

Оливкова олія.

Перед використанням, змастіть дно сковороди оливковою олією за допомогою силіконової щіточки. Після цього прогрійте її, а потім вже смажте продукти.

Сіль.

Алюмінієва сковорода взагалі погано смажить, бо матеріал пористий і будь-який продукт намертво до неї прилипає та швидко пригорає. Щоб цього уникнути, змастіть її олією та посипте щіпкою солі рівномірно розподіливши. Якщо забагато насиплете, то обережно приберіть зайве серветкою.

Яблучний оцет.

Також дуже ефективний засіб — це яблучний оцет. Налийте на дно сковороди олію і коли вона нагріється додайте трішки оцту. На повільному вогні почекайте поки він повністю випарується та починайте смажити продукти.

Масло вершкове.

Жири, які містяться в вершковому маслі, запобігають пригоранню під час приготування страви.

Змастіть сковороду чайною ложкою масла, прогрійте, але не перегрівайте та додайте щіпку солі.

Ні металевим лопаткам.

Металеві предмети пошкоджують антипригарне покриття. Через це сковорода швидко зношується, а їжа прилипає та пригорає. Придбайте дерев’яні, нейлонові або пластикові лопатки і готуйте з задоволенням.

Ні металевим губкам і щіткам.

Металеві жорсткі губки або щітки пошкоджують антипригарне покриття, а алюмінієве роблять більш пористе. Очищуйте сковороди виключно м’якими предметами і вони прослужать набагато довше.

Не правильне зберігання.

Тефлонове покриття дуже чутливе і зберігання сковорідок одна в одній, пошкодить його. Ставте окремо або придбайте спеціальну стійку для зберігання.

Сушка сковорідок.

Після того, як помиєте сковорідку, дайте їй добре висохнути. Бо волога  викликає появу плісняви, яка провокує пригорання.

Змащуйте сковорідку.

Під час готування слідкуйте за кількістю олії або жиру. Сковорідка не повинна бути суха, доливайте змащувальну речовину за потреби.

Якщо все робити правильно, то приготування їжі, приноситиме одне задоволення, а страви будуть надзвичайно смачні. І сковорідки будуть в ідеальному стані, як нові.