«Терпиш більше, ніж живеш» – дуже корисно прочитати, щоб не було пізно. Стаття про те, чому навколо так багато нещасних людей
В моєму житті була ситуація, коли я два роки жила без води.
У квартирі була вода, але лише на кухні. У ванній кімнаті ледь-ледь капала, прийняти душ було неможливо. Я просила чоловіка викликати сантехніка, але той завжди знаходив відмовки та говорив, що винною цьому старі труби. Так і змирилася.
Після ще одного скандалу я взяла самостійно викликала сантехніка, щоб той сам підтвердив мені теорію, яку чоловік розказував протягом двох років. На мій подив, після години маніпуляцій з крана потекла руда вода. Як виявилося, в трубі зібралася іржа, яку необхідно було прочистити.
Ви уявляєте, що я тоді відчувала? Я 2 роки носили каструлі з водою в ванну, а тут треба було зробити один дзвінок.
Я розумію, що сама винна в цьому, адже що мені заважало викликати сантехніка раніше.
І я дуже часто спостерігаю такі приклади нехлюйства не тільки за собою, але і в житті інших людей.
Мої друзі жили близько 10 років у некомфортній квартирі. Вона була настільки незатишною, що вони навіть не намагалися розпочати ремонт. Так, одного дня вирішили переїхати. Раптово і несподівано для всіх. Під час переїзду виявили цілу купу речей, різних матеріалів та коробки з книгами. Там було дуже багато різного непотребу – від засобів для рукоділля до бабусиного килима.
Їхні речі помістилися в декілька сумок, а от весь мотлох відправився на сміттєзвалище.
Моя подруга плакала, коли це мені розповідала, адже могла жити набагато затишніше і просто щасливіше без цього сміття.
Також є люди, які так само ставляться до свого здоров’я.
Болить у них щось в боці чи голові, так і мучаться протягом року чи двох. Коли все стає нестерпним, ідуть до лікаря, який призначає ліки. Ситуація стає кращою, але от роки страждань втрачені.
“Якість життя” є визначальним чинником людського щастя. І діло не у твоєму матеріальному становищі, а в тому, скільки тобі доводиться терпіти, з чим потрібно миритися.
Так люди терплять усе життя стосунки, які заважають бути щасливими, сковують дії та рухи. Вам може здаватися, що з ситуації немає виходу, але це не так. Ми самі вибираємо своє оточення. Вихід є завжди.
Люди, закликаю вас, не терпіть те, що приносить вам біль. Життя занадто коротке.
Ви згідні зі мною?
Напишіть нам в коментарях у Facebook!