У минулі вихідні було весілля сина. Всі веселилися і танцювали і тільки мати, дивлячись у віконце, плакала – її не запросили

Вона сама виростила двох дітей, дала їм гарну освіту, допомогла стати на ноги, забезпечила житлом, розмінявши свою квартиру і продавши квартиру бабусі, а її не запросили на весілля.

Зате батько, який кинув жінку з двома малолітніми дітьми, коли синові ледь виповнився рік, а дочкі три, на весіллі грає головну роль.

Він не платив аліменти поки не втрутився суд, він не відвідував дітей поки вони були школярами, він не купив ніколи їм шкарпеток і найдешевших цукерок, але він на весіллі.

Діти не бачили батька багато років. Він гастролював по країні то будівельником, то рибалкою.

Їм було за 20, коли батько повернувся в рідне місто. Фінансово він цим дітям ніколи не допомагав, не знаю, як іншим.

Але на весіллі сина він був з 5-ою чи то 7-ою дружиною, а так само були і всі діти від подальших шлюбів. А ось матері не було. Не було на весіллі і старшої сестри. Сестра з солідарності з матір’ю не пішла.

Що міг сказати батько синові, що той не запросив на весілля матір?

А може це майбутня невістка не захотіла бачити свекруху на весіллі? Син запропонував матері допомогти з весіллям. Він же мужик і бере все на себе. Але не розрахував можливостей, перед весіллям машину купили.

І він запропонував матері або святковий стіл оплатити, або вбрання нареченої купити. Сума за те й інше виходила приблизно однакова. Мати погодилася стіл оплатити, але тільки за гостей зі свого боку.

А їх було 15 зразом з нареченим … Найближчих … Батько за свою ораву (12 осіб) сам заплатити може. Сторона нареченої цілком може сама оплатити своїх гостей, якщо запросили під сотню.

Більше син у матері не з’являвся, а дзвінки скидав.

У минулі вихідні було весілля сина. Всі веселилися і танцювали і тільки мати, дивлячись у віконце з 7 поверху, плакала.

Джерело