0сь 7 основних християнських молитов. Промовляйте їх в цей складний час.

ІСУСОВА МОЛИТВА.

Господи Ісусе Христе,

Сине Божий, помилуй мене грішного (3 рази).

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

МОЛИТВА ГОСПОДНЯ.

Отче наш, Іже єси на небесах! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє,

нехай буде воля Твоя, яко на небеси і на землі. Хліб наш насущний даждь нам день, і прости нам борги наши, якоже і ми залишаємо боржником нашим, і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукаваго. Яко Твоє єсть царство, і сила, і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

МОЛИТВА ДО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.

О,Пресвята Діво, Мати Господа, Царице неба і землі! О Мати всіх скорботних і обтяжених! Поможи нам немічним, втамуй скорботу нашу, настави на шлях правий нас, заблуждающих, уврачуй і спаси безнадійних, даруй нам інший час живота нашого в мирі й тиші проводите.

Подай християнську кончину і на страшному суді Сина Твого явився нам милосердна Заступниця, та завжди співаємо, величаємо і славимо Тебе, яко благу Заступницю роду Християнського, з усіма угодившими Богу.Амінь!

МОЛИТВА СИМВОЛ ВІРИ.

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, видимим же всім і невидимим. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого,

Единороднаго, іже від Батька рожденнаго перш століття. Світла від світла,

Бога істинна, від Бога істинна, рожденна, а не сотворенна, Нас заради людей і нашого ради спасіння сшедшаго з небес, і воплотившагося від Духа Святого і Марії Діви, і вочеловечшася.

Распятаго же за ни при Понтийстем Пилаті, і страдавша, и погребенна. І воскресшаго в третий день, за писанням. І восшедшаго на небеса, і седяща правиці Отця. І паки грядущаго зі славою судити живих і мертвих,

Його ж царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа,

животворящаго, іже від Батька исходящаго, іже з Отцем і Сином спокланяема і славима, глаголавшаго пророки. В єдину, святу, соборну і апостольську Церкву. Сповідую одне хрещення на відпущення гріхів.

Чаю воскресіння мертвих. І життя будущаго століття. Амінь.

ЖИВИЙ У ДОПОМОЗІ…

Живущий під кровом Всевишньому під сенью Всемогущего покоїтся

Говорить Господу: Заступник мій і прибіжище моє, Бог мій, і уповаю на Нього. Він позбавить мене від мережі, що ловить, і від загибелі.  Осеніть, і під крилом Його будеш в безпеці: щит і захист істина Його. Не бійся страху нічного, від стріли летящей у день, від біса полуденнаго. Падуть біля  тебе тисяча, і десять тисяч одесную тебе, до тебе ж не наближається, тільки очима твоїми будеш бачити відпущення нечесні. Ти сказав: «Господи, охорона моя»,  Всевишнего вибрав ти прибежищем твоїм. Не приключиться до тебе зло, і рана не наближеться до тіла вашого.

Ібо ангелам своїм заповідає про тебе — охороняти на всіх шляхах твоїх. На руках понесуть тебе, до не спотикнешся об камінь ногою твоєю.

На аспида і василіска наступиш, і поперати будеш льва і змія. «За то, що він полюбив мене, ізбавлю його, захищу його, потому, що він пізнав ім’я моє.

Покличе мене, і почую його: я з ним у скорботі, ізбавлю його, і прославлю його, довготою днів насищу його, і явлю йому спасіння Моє.

МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ

Ангеле Христовий мій святий покровитель душі і тіла мого, припадаючи до тебе молюся, хранителю мій святий відданий мені на дотримання душі до тіла мого грішного від святого хрещення, аж же своєю ліностю і своїм злим звичаєм прогневав твою препречистую світлість і від себе усіма студними справами, клеветами, завистию, засудженням презирством, непокорством, братоненавидениєм і злопомненням, сріблолюбством, перелюбом, яростию, скупостию, об’єдениєм без ситості, злі помисли і лукавими, гордим звичаєм і блудним возбешением, необхідний самохотеніє на всякого плотське бажання. О, зле моє благодіяння, його ж і скоти безсловесних не творять!  Ангеле Христовий, воззриши на мене, зло у брудних справах? Так як вже возмогу відпущення просити гірким і злим моїм і лукавим діянням, в няже впадаю але вся дні і уночі і на всяку годину? Але молюся ти припадаючи хранителю мій святий, умилосердися на мене грішного і недостойнаго раба твого (ім’я), буди ми помічник і заступник на злаго мого сопротивника, святими твоїми молитвами, і Царства Божого причасника сотвори зі всіма святими, завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.