33-річна вагітна жінка впала в кому після інсульту. Коли вона прокинулась і побачила свою дитину, сталося неймовірне!

Жінка пережила інсульт, проте народила абсолютно здорового малюка.

33-річна Кіра Мюррей поняття не мала, що з нею відбувається, коли вона лежала на підлозі і не могла рухатися. Вона ніяк не могла дістатися до телефону, щоб покликати на допомогу. Подружжя з Північної Ірландії, Джон і Кіра Мюррей, були дуже раді, коли дізналися про вагітність. На 37-му тижні вагітності Кіра почала відчувати якесь нездужання, інформує Ukr.Media.

29 жовтня 2015 року, під час сніданку, Кіра почувала себе погано. Чоловік вже був на роботі, і жінка вирішила лягти поспати. Не минуло й кілька хвилин, як Кіра впала на підлогу. Вона не могла поворухнутися.

“Мій чоловік був на роботі, і я була вдома одна. Я намагалася дістатися до телефону, але у мене нічого не виходило».

Кіра лежала на підлозі впродовж семи годин, відчайдушно чекаючи Джона. Найбільше вона переживала за дитину. “Я була так сильно налякана, що просто вирішила закрити очі і молитися».

Нарешті, в 6:30 вечора, Кіра почула звук ключа у замковій щілині. Вона зрозуміла, що чоловік повернувся.

Жінка була доставлена в лікарню на вертольоті. Лікарі констатували, що вона перенесла інсульт. На щастя, з дитиною все було в порядку.

“Я розуміла, що у мене дуже поганий стан, але Джон і лікарі нічого мені не казали». Лікарі знайшли в мозку у Кіри величезний тромб. Операція тривала близько 6 годин. На щастя, все пройшло успішно.

Саме в цей час було проведено кесарів розтин: малюк Джеймс народився здоровим.

Кіра була введена в стан штучної коми впродовж десяти днів після операції. Це був єдиний спосіб повернути її у нормальний стан. Коли жінка прийшла до тями, вона не могла повірити почутому. «Я отримала найчудовішу новину з усіх можливих! Я народила здорового хлопчика».

Джону довелося якийсь час піклуватися про сина на самоті. На щастя, здоров’ю мами не було ніякої загрози. Кіра провела деякий час у реабілітаційному госпіталі, аби відновити всі почуття і опорно-руховий апарат.

Після шести місяців відновної терапії, Кіра, нарешті, змогла повернутися додому. Від інсульту не залишилося й сліду.