8 Березня до нас в гості прийшли батьки чоловіка. Чоловік подарував мені три тюльпани. Я подякувала, але очікувала отримати в подарунок новий телефон. Я чоловіка просила про нього вже давно. Коли я запитала, де мій подарунок, чоловік відповів: «Отримаєш, коли схуднеш, я дуже хочу, щоб ти знову стала красивою». Я дуже засмутилася

Я заміжня вже 10 років, зараз мені 30 років і у мене є двоє дітей. Чоловік у мене хороший, але не приділяє мені достатньо уваги, пояснює все тим, що йому не подобається, що я набрала вагу. Справа в тому, що зараз я важу 85 кг, і це я вже трохи схудла, бо важила 90.

Заміж вийшла в 2о років, важила тоді 57 кг (ріст 170). Набрала вагу після народження дітей. Чоловік постійно звертав увагу на мій зовнішній вигляд, а мені було не до схуднення, дуже втомлювалася з дитиною, і ставлення до їжі змінилося. Раніше я їла набагато менше, зараз їм кожного разу, як в останній.

Набирала вагу я поступово, а як її скинути миттєво, я не уявляю. Але треба сказати, що особисто мені моя зайва вага не заважає, муляє очі вона лише моєму чоловікові.

Цього року 8 Березня до нас в гості прийшли батьки чоловіка. Чоловік подарував мені три тюльпани. Я подякувала, але очікувала отримати в подарунок новий телефон. Я чоловіка просила про нього вже давно. Коли я запитала, де мій подарунок, чоловік ошелешив мене відповіддю: «Отримаєш, коли схуднеш, я дуже хочу, щоб ти знову стала красивою». Я дуже засмутилася, але не хотіла влаштовувати сцену – у вітальні вже сиділи свекри.

Сиділа за столом я вже без настрою, а після чаю свекруха попросила показати їй фотоальбоми. І коли вона дивилася весільні фотографії, сказала: «Так, Олено, сильно ти поправилась після весілля, вже худнути пора!». Свекор мовчав, а чоловік додав: «Бачиш, вже ось і мама тобі говорить».  Я остаточно засмутилася, але видавила з себе посмішку і промовчала.

Минуло вже 2 дні, а я все ще сама не своя. Знаю, що треба харчування змінити, але мені морально важко. Ну чому вони не розуміють, що я і сама переживаю? Бачу, що багато чоловіків підтримують своїх жінок, у яких, як і у мене, є зайва вага, і люблять їх, і не докоряють.

А моєму чоловікові я ось подобалася я колишня, а нинішня – зовсім ні. Мені прикро. А ось як зрозуміти і пробачити чоловіка? Я зараз ще в декреті з молодшим сином, і зовсім не маю часу займатися спортом чи особливими дієтами.

А ввечері 8 Березня, коли свекри пішли, чоловік цілком серйозно сказав мені, що якщо я не схудну, то він зі мною розлучиться.

– Я ж народила тобі дітей, – кажу у своє виправдання. А він мені відповів: – Нічого з собою зробити не можу, хочу, щоб у мене була струнка дружина. Так що – або стаєш такою, або розлучаємося.