8 ознак наскрізь фальшивих людей, яких варто остерігатися

У вас ніколи не виникало відчуття, що людина, з якою ви здружилися, або навіть вступили у відносини, переслідує якісь таємні цілі? Або що їй просто плювати на ваші думки, почуття і думки?

Скористайтеся цими 8 ознаками фальшивих людей, щоб визначити, хто з вашого оточення гідний того, щоб продовжувати відносини, а від кого варто триматися подалі.

1. Вони поважають лише тих, хто володіє силою або владою

Люди-фальшивки схильні поважати лише тих, хто володіє реальною силою або владою. І якщо ви останнім часом зблизилися з, здавалося б, милою і доброю людиною, яка, тим не менш, не вважає більшість людей гідними її поваги, задумайтеся, чи не надягає вона маску тільки для вас.

2. Вони готові на все, щоб втертися в довіру

Справжні і щирі люди не докладають якихось неймовірних зусиль для того, щоб розширити коло спілкування. А ось фальшиві люди готові піти на все, щоб втертися в довіру якомога більшої кількості чимось корисних їм людей.

Якщо ви просто будете собою, ви неодмінно привернете у своє життя дружбу і інші види особистих відносин з тими людьми, яким ви дійсно цікаві. Однак для фальшивих людей розширення кола друзів і знайомих проходить куди менш природно.

3. Вони готові на все, щоб опинитися в центрі уваги

І хоча всім нам час від часу хочеться насолодитися заслуженою славою та увагою, однією з ознак наскрізь фальшивих людей є те, що вони постійно жадають чужої уваги і визнання – за всяку ціну. Щирі люди, навпаки, завжди знають, коли настає час піти в тінь і дозволити блищати на сцені комусь іншому.

4. Вони люблять пліткувати і розпускати чутки

І хоча всім нам часом хочеться обмінятися свіжими чутками і плітками, це одне з тих занять, яке дозволяє помітити людей-фальшивок мало не за кілометр.

Чесні люди схильні висловлювати свою думку про інших прямо і відкрито, якою би вона не була, а ось нещирі більше люблять шушукатися за чиєюсь спиною.

5. Вони люблять пускати пил в очі

Пишатися своїми заслуженими досягненнями – це одне, але якщо хтось весь час хвалиться і пускає пил в очі, навіть якщо останнім часом він не робив нічого, гідного уваги – це чітка ознака людини-фальшивки.

Щирі люди відрізняються скромністю, і їм просто нецікаво хвалитися з ранку до вечора.

6. Вони люблять втоптувати в бруд інших, щоб виглядати краще на їх тлі

Лише люди, позбавлені справжніх достоїнств, відчувають потребу в обливанні брудом і постійній критиці тих, хто їх оточує, щоб краще виглядати на їхньому фоні.

Щирі особистості будуть захоплюватися оточуючими і робити їм компліменти, а не втоптувати їх в бруд, щоб залишитися «в усьому білому».

7. Вони дають обіцянки, які не збираються виконувати

Якщо щира людина дає якусь обіцянку, то вона робить все можливе і неможливе, щоб виконати її. І якщо у неї це все-таки не вийде, то вона постарається якось це компенсувати, а ось людина-фальшивка … Така людина може дати якусь обіцянку, навіть не збираючись її виконувати.

Люди-фальшивки з більшою легкістю дають обіцянки, але куди рідше їх виконують (якщо взагалі виконують).

8. Вони поводяться шанобливо лише в тому випадку, коли це їм вигідно

Однією з найбільш характерних ознак фальшивої людини є те, що вона проявляє доброту і співчуття лише в тих випадках, коли це дає їй якусь перевагу. Ну а щирі люди, на противагу їм – поводяться чемно, співчутливо і шанобливо завжди, а не в залежності від обставин.

Так що … дивіться добре, чи не виявляють оточуючі вас люди такі ознаки. Можливо, це допоможе вам наповнити своє життя великою кількістю осмислених і справжніх відносин.