– А хто з мамою буде сидіти? – Тут почалися сварки, суперечки. І дочка маму то не відмовляється доглядати, просто не тягне грошима, тому хоче на роботу повернутися, щоб грошей заробити, у вихідні сама з мамою сидіти зібралася

У мого дідуся є рідна сестра. Зовсім недавно все було добре. Ну як добре, відносно. Вона жила одна, чоловік не стало три роки тому.

Дітей двоє, внуки, правнуки, все поруч, в одному місті. Не це щастя для бабусі? Коли діти-внуки живі здорові і поруч! Відвідують, не забувають.

Але недавно, нам зателефонувала дочка бабусі і повідомила, що мати паралізувало. Якийсь час вона лежала в лікарні.

Мої дідусь з бабусею, їздили її провідати навіть. Але при зустрічі, вона мовчала, тримала руку моєї бабусі і просто дивилася величезними очима. Це так страшно.

– Тільки вчора ввечері по телефону з нею говорили, в гості збиралася, давно не бачилися! Згадує моя бабуся.

Тепер вона лежить, ходити не вміє, говорити не вміє, благо згадує хтось є хто. Після повернення додому, з нею залишилася сидіти рідна дочка.

У дочки чоловіка немає, тому все, майже весь свій час вона присвячувала матері, встигаючи працювати, але мабуть через несумлінне відвідування і відпрошування її звільнили.

Залишилася вона без роботи. До цього син бабусі допомагав грошима, а дочка-доглядальниця, мабуть такий був договір.

Але тепер, жінка залишилася без роботи, на пенсію бабусі і гроші сина вижити складно. Та й не завжди гроші вирішують абсолютно все.

Іноді потрібні руки, фізична сила і допомога. Загалом жінка ця вимоталася. І морально і фізично вона втомилася. Вирішила вона повернутися на роботу, найнявши для мами доглядальницю.

З бабусею дуже важко, вона примхлива, не дивлячись на те що не говорить і не ходить, її треба нагодувати, помити, поміняти, одягнути, масажі і купа вправ.

Тут почалися сварки, суперечки. І дочка маму то не відмовляється доглядати, просто не тягне грошима, тому хоче на роботу повернутися, щоб грошей заробити, у вихідні сама з мамою сидіти зібралася.

А син дріб’язково вважає витрачені копійки на улюблену маму. Важко в таких ситуаціях. Особливо, коли праця жінки не була зарахована, що вона і дні і ночі сиділа з матір’ю. Займалася нею. Годувала.

А гроші, витрачені на матір, це ж важливіше. Ось так діти і лаються ще за життя батьків. А потім роками не спілкуються.

Джерело