Анна втомилася чекати, поки її коханець розлучиться і пішла до його дружини – відтоді вони найкращі подруги

Майже рік Анна та Олексій були разом – наскільки може бути разом зі своєю коханою жінкою одружений чоловік. І весь цей час він годував Анну обіцянками розлучитися. Якось вона вирішила сама взяти ініціативу до своїх рук і пішла до дружини Олексія.

Анна знала адресу квартири Олексія – і вибрала момент, коли його точно не буде вдома. За його словами, дружина у нього домогосподарка і ніде не працює – отже, найімовірніше, Анна застане її вдома.

Двері відчинили не відразу. З порога на Анну дивилася розумними очима вродлива жінка в… інвалідному візку.

Гостя настільки здивувалася, що забула всі слова, які заготовила – мовляв, він тебе не любить, все одно до мене піде, відпусти його.

А господиня наче зрозуміла, хто до неї прийшов – трохи посміхнулась і від’їхала назад, запрошуючи Анну до помешкання.

«Мене звуть Марія, – сказала жінка, заїжджаючи на кухню. – А Вас, мабуть, Анна?».

Як з’ясувалося, не все, але багато дружина Євгена про його коханку знала. Просто так вийшло по життю, що у подружжя не було один від одного секретів – а Марія через травму не могла бути для чоловіка… просто жінкою.

«Я розумію, що я не можу йому бути повною мірою дружиною. – сказала Марія своїй гості. – І багато разів пропонувала йому розлучитися – мовляв, ніколи не дорікну. Але він цього не зробить – я знаю. Знаю і про те, що він має іншу жінку. І це нормально – він здоровий чоловік. Ми з ним не раз говорили про це. І про Вас також».

Вислухавши цю сповідь, Анна не знала, що відповісти. Все, що готувалася сказати, стало не актуальним. Проте, Євгенія вона ще більше поважала.

Думала що – мужик добре влаштувався і живе від дружини до коханки, розлучатися не хоче. А тут таке… Тільки чому він брехав, обіцяючи, що розлучиться?

Мабуть, Марія прочитала це питання в очах Анни і сказала вголос: «Він, напевно, просто не хоче Вас втрачати – тому іноді… лукавить».

Потім господиня посміхнулася і бадьоро промовила:

«Знаєте що, а давайте пити чай. Може, давай на «ти»?

Через кілька годин перебування в цій квартирі Анні стало здаватися, що вона знає Марію вже багато років – з нею було легко і безтурботно. А потім прийшов Євген…

Спочатку напружився – але одразу ж посміхнувся. Мабуть, він добре знав свою Марію.

Коли Анна йшла від них цього вечора, господиня сказала на прощання: «Не забувай – заходь частіше. Бо я весь час одна – Женьці доводиться за двох працювати».

Анна спочатку подумала, що Марія так жартує – проте, через пару днів сама відчула, що їй хочеться зайти до неї – запитати, як справи… Просто по-дівочому побалакати… І вона пішла.

Так вони поступово й потоваришували. Про стосунки Анни з її чоловіком Марія дипломатично не питала – так, наче їх і ніколи не було.

Хоча для Анни ці стосунки вже в минулому – після візиту до них додому та всього, що вона дізналася, Анна сказала Євгену, що фізично більше не зможе бути з ним. І він її зрозумів.

Звичайно, коли Анна приходить до них додому і поруч знаходиться Женя – серце іноді ні-ні та кольне. Але вона жене від себе геть ці думки.

Марія стала їй найкращою подругою – вона просто не може її обдурити. Чи може?

Вчора, коли Анна йшла від Марії з Женею, він подав їй куртку і випадково торкнувся, її буквально обпалило. Тож навіть у голові закружляло. Анна буквально бігцем вибігла із квартири.

А наступного дня знову пішла в гості – чи до кращої подруги, чи щоб у… голові покружляло…

Джерело