Бабуся Оксани намагалася зробити все, щоб уберегти її від помилок молодості. Коли вже нічого не могло допомогти – на допомогу прийшли поліцейські.

У Влада завжди була пристрасть до футболу, яка стала втіхою у його неспокійному дитинстві, затьмареному постійними сварками батьків. Його бабуся, маяк стабільності, заохочувала його успіхи у спорті, мотивуючи його не повторювати невдалий шлях батька.

Але сталася трагедія, коли Влад навчався у сьомому класі: сварка між батьками призвела до смерті матері, внаслідок чого батько опинився у в’язниці, а бабуся взяла над ним опікунство. Під її опікою Влад розвивався стрімкими темпами: згодом він переїхав до міста для продовження навчання та став предметом гордості бабусі.

А ось Оксана, молодша сестра Влада, ще в шкільні роки збилася зі шляху, стала засиджуватися допізна у подруг і бунтувати, віддалившись від цінностей, прищеплених бабусею.

Низсхідна спіраль долі Оксани прискорилася, коли вона оголосила про свій намір вийти заміж за Гриця – людину з сумнівним характером, і покинути школу. Незважаючи на побоювання бабусі, Оксана була сповнена рішучості здійснити свій непродуманий план. Зневірившись захистити внучку, бабуся звернулася за допомогою до дільничного.

У ході розслідування Грицько був затриманий, обвинувачений за кількома статтями. Бабусі вдалося запобігти неминучому нещастю Оксани. Це випробування стало поворотним моментом для дівчини, яка повернулася до своєї колишньої, стриманішої сутності, при кожному зручному випадку висловлюючи подяку бабусі за її втручання.

Цей досвід допоміг їм налагодити стосунки: обидві визнали, що в минулому нехтували одна одною, і відтепер присвятили себе створенню тіснішого сімейного зв’язку. Через рік Оксана знайшла щиру прихильність до молодого офіцера, який подає надії, що явно натякало на надію на світле майбутнє.

Джерело