БАБУСЯ ПО МАТЕРИНСЬКІЙ ЛІНІЇ – НАЙВАЖЛИВІША ЛЮДИНА В ЖИТТІ ДИТИНИ! ОСЬ ЧОМУ

Бабуся по материнській лінії в житті дитини відіграє дуже важливу роль, пише Etapa Infantil. Вона не просто передає йому необхідні знання та досвід і дарує любов, тепло і турботу – її зв’язок з набагато глибше.

Адже вона утворюється на генному рівні!

Відомий факт – діти успадковують генетичний матеріал не від батьків, а від бабусь і дідусів так само, як і батьки отримали свою ДНК від прабабусь і прадідусів.

Тому часто буває, що діти здаються схожими на наших померлих родичів.

Фахівці кажуть, що більшу частину генетичної інформації діти отримують саме від бабусь по материнській лінії.

При цьому потрібно розуміти, що все завжди щодо і кожна сім’я унікальна. Дитина може бути дуже схожою і на бабусю по батьковій лінії. Коли справа стосується генетики, передбачити розвиток подій напевно дуже складно.

Але батькам важливо усвідомити, яку величезну роль відіграють їхні родичі в долі дитини  тому, що сьогодні модно називати “емоційним інтелектом”.

За словами фахівців, навіть ті емоції, які відчувала бабуся під час своєї вагітності, можуть вплинути на розвиток дитини її дочки.

Важливо пам’ятати, що сім’я – це цілісний організм, всі її члени тісно пов’язані.

Разом з генами і всім тим позитивом, який ми в собі бачимо, ми передаємо дітям і онукам наші хвороби і шкідливі звички, схильності і залежності.

Виходячи з цього, одне можна сказати точно: халатно ставитися до свого психологічного та фізичного здоров’я не можна. Це найгірша безвідповідальність, тому що ви можете нашкодити не тільки і не стільки себе, скільки багатьом майбутнім поколінням.

Тому подбайте про себе – і від цього виграють ваші онуки!

джерело