Бабуся-єврейка дала мені 10 мудрих порад. Давати людям 3 шанси, не завжди бути гарною і не тільки…

Бабуся-єврейка дала мені десять порад, які допомогли мені змінити ставлення до друзів, чоловікам, так і до життя в цілому. Сподіваюся, що і вам допоможе її мудрість. Далі я перерахую всі поради бабусі.

Не ганяйся за принцами

Бабуся говорила, що справжніх принців дуже мало і вони люблять тільки себе. Вони оцінюють лише зовнішню красу, зовсім не цікавлячись характером, душею. Тому, говорила бабуся, знайди собі простого, але освіченого хлопчика, який буде поважати і любити тебе. Тримайся подалі від пристрасних хлопців! Також остерігатися потрібно пристрасних чоловіків. Незважаючи на те, що вони такі хороші, вони приносять в життя дівчат неприємності і нещастя. Як говорила бабуся, полум’я їх емоцій володіє руйнівною дією

Не роби поспішних висновків

Ніколи не роби поспішних висновків і не приймай поспішних рішень. Бабуся говорила, що спочатку потрібно розслабитися, послухати музику, посміятися, з’їсти щось смачне, а потім вже приймати рішення.

Не слухай поганих слів

Люди говорять погані речі? Відгородитися від них, не дозволяй їм впливати на тебе. Подібне люди роблять тільки із заздрістю.

Не вступай в дурні суперечки

Бабуся радила мені ніколи не вплутуватися в дурні суперечки з приводу релігії, рівноправності статей і політики. Тому що ніколи не знаєш, чим закінчиться дискусія.

Не бійся ворогів

Бабуся говорила, щоб я не боялася ворогів. Вони потрібні, тому що вони можуть мотивувати мене! Швидше потрібно боятися друзів, які можуть обдурити і підставити.

Будь терпляча, вмій чекати!

Також бабуся завжди повторювала, щоб я вчилася чекати. Так як час дає відповіді на багато питань.

Давай людям 3 шанси

Бабуся говорила, щоб я завжди намагалася дати як мінімум три шанси одній людині. Таким чином я даю можливість не тільки йому, але і собі. Так я даю собі шанс не втратити щось важливе. Але якщо людина використовує три шанси даремно, то з нею потрібно буде обов’язково попрощатися.

Будь мудрою, знай собі ціну

Бабуся говорила, щоб я знала собі ціну, але не була зарозумілою. Тому що кожна людина повинна вміти гідно вибачитися перед тим, кого образила.

Не будь завжди доброю

Також не завжди потрібно бути хорошим, тому що добро — це дуже суб’єктивне поняття. Мудра бабуся говорила, щоб я завжди була справедливою людиною, яка об’єктивно оцінює ситуацію.

Джерело