Бабусин рецепт молочних млинців на окропі: завжди вдаються!

Моя бабуся вміє готувати ідеальні млинці.

Кожен млинець ніби твір мистецтва, хоч в рекламі показуй. Вони такі смачні з чаєм, а якщо ще й медом присмачити… Одного разу, будучи ще маленькою, я подивилася на ці млинці й запитала, а чи не випаде начинка, якщо її покласти в такий дірчастий млинець. Бабуся довго сміялася, а на наступний день приготувала млинці без дірочок спеціально для мене. Я була у захваті!

Млинці без дірочок

Коли мені потрібно приготувати налисники з начинкою, я завжди користуюся бабусиним рецептом. Краще я поки що не зустрічала. Млинці готуються легко і виходять дуже міцними. Ідеальні для будь-якої начинки, особливо для згущеного молока або повидла. А ще з них можна приготувати конвертики з твердим сиром, зеленню і грибами. Сир розтане, але точно не витече!

Інгредієнти:

4 ст. л рослинної олії

4 ст. л цукру

2 ст. борошна

2 ст. молока

4 яйця

2 ст. л крохмалю

1 ст. окропу

ванілін

дрібка солі

Приготування:

1. Якісно збиті яйця є основою цих міцних млинців. Їх необхідно збивати з цукром, додавши трохи ваніліну і трішки солі. Тепер можна додати молоко, олію і продовжити збивати.

2. Чарівний компонент, який гарантує нам гладкі млинці без єдиної дірочки, це крохмаль. Його необхідно додати разом з окропом, потім все слід ретельно перемішати.

3. Борошно додаємо в останню чергу і зовсім потроху, щоб жодної грудочки в наших ідеальних млинцях не було.

4. Тепер нагріваємо пательню з олією і приступаємо до смаження. Готові млинці можна начинити своєї улюбленою начинкою. Раджу натерти твердий сир, нарізати дрібно варені гриби та додати трішки укропу. Вийде краще будь-якої піци!

Розкажи про свій улюблений спосіб приготування млинців нашим читачам!