Безкоштовна підгодівля, яка рятує мої кімнатні рослини взимку! Зеленіють і цвітуть в сильні морози

Якось моя бабуся вирішила мене провідати, і помітила, в якому поганому стані знаходяться мої кімнатні рослини. Тоді вона мені і розповіла про цей незвичайний і перевіреному часом метод. Тепер, завдяки бабусі, ніякі холоди не впливають на стан моїх кімнатних рослин.

Метод від моєї бабусі привабливий не тільки своєю результативністю, а й тим, що не вимагає витрат. Необхідний компонент є на кухні кожної господині. Отже, нам знадобиться лушпиння від цибулі. Бюджетно, погодьтеся?

Отже, приготуйте:

літрова ємність

цибулиння

Окріп.

рецепт:

Лушпиння поміщаємо в ємність, заливаємо її окропом і залишаємо, щоб вона наполягла. Коли розчин придбає коричнево-янтарний колір, значить, лушпиння віддала всі свої корисні речовини воді. Готовий і остиглий розчин необхідно використовувати за один раз, так як він має короткий термін використання. Тобто, він починає бродити, виділяти неприємний запах і, відповідно, його користь знижується до нуля.

Після цього необхідно розбавити розчин з водою, в співвідношенні 1: 2 і можна поливати рослини. Розчин повинен бути злегка тепленьким. Частота поливу даними засобом повинна становити 1-2 рази на місяць.

Важливо знати: цибулиння багата різними вітамінами і мікроелементами, які сприятливо впливають на ріст і розвиток рослин. Також даний розчин рятує рослини від хвороб і оздоровлює грунт.

Ще даними розчином дуже корисно обприскувати кімнатні рослини, що дозволить позбутися від шкідливих комах, якщо такі є. Для цього до готового розчину слід додати столову ложку рідкого мила.

Тому, виходячи з особистого досвіду, всім раджу використовувати такий бюджетний, а головне, екологічно чистий засіб, при догляді за кімнатними рослинами.

пише порадниця