Через 6 місяців після мого повернення дружина наро дила дочку. А після дводумного питання друга мені все стало ясно.

Я прожив зі своєю дружиною десять щасливих років, виховуючи двох чудових синів. Але в міру того, як діти зростали та потребували більшої кількості можливостей для розвитку, ми виявили, що нам гостро не вистачає грошей. Ми обидва працювали у будівельній компанії, але з двома дітьми було важко зводити кінці з кінцями.

Саме тому я вирішив поїхати на заробітки за кордон, бо чув, що за мою працю там добре nлатять. Перші шість місяців далеко від моєї родини були важкими для мене.

Я страաенно сумував за дружиною та дітьми, але я знав, що роблю все для їхнього блага. Дружина часто дзвонила мені, розповідаючи про успіхи дітей і про те, як сильно вони сумували за мною. Коли я повернувся додому пізно восени, все було просто чудово . Ми були щасливі. А через півроку моя дружина народила доньку .

Спочатку я був здивований , тому що ставив питання, чия б це могла бути дитина. Але я швидkо заспокоївся, і ми про це ніколи не говорили. Моя дружина нічого не пояснювала, і я не ставив жодних зайвих запитань. Я вирішив пробачити її та залишити все як є. Наша дочка Соня стала центром мого світу.

Вона займала всі мої думки, і я був щасливий бути батьком дівчинки. Я повернулася на свою стару роботу , завжди повертаючись із подарунками для улюблених дітей. Мої стосунkи з дружиною начебто покращилися, але між нами все ще залишалася напруженість. Якось я зустрів старого друга, який спитав, чи не планую я знову виїхати на заробітки за кордон. А коли він запитав про мою дочку, я був приголомшений . Я захистив свою сім’ю і залишив свого друга в розгубленому стані. Коли я повернувся додому, моя дружина помітила, що я засмучений, і спитала, що сталося. Ось тоді вона нарешті сказала мені правду.

Поки я був за кордоном, Василь часто відвідував наш дім. Я довіряв йому і попросив його доnомогти моїй дружині, коли мене не буде. Якось Василь сказав моїй дружині, що я більше не повернуся додому і що він закохався в неї. Він скористався її гнівом і образою на мене, і в них почався роман. Коли я не відповідав на її дзвінки, тому що мій телефон був викрадений, вона припустила найгірше.

Я пробачив свою дружину і попросив її забути про все, що сталося. У нас є сім’я, діти, і ми любимо одне одного.

Джерело