Чоловік помер через кілька хвилин після танцю батька і нареченої. І ось чому!

Найрадісніший день однієї сім’ї з Південної Кароліни закінчився справжньою трагедією, коли від серцевого нападу помер батько нареченої – через кілька секунд після танцю зі своєю дочкою. “Ніколи не знаєш, який момент буде останнім”, – написала Дженні Бучанан. Усі члени сім’ї були в Коста-Ріці, святкували весілля своєї доньки – Мішель Ховард, інформує Ukr.Media.

“У нього була найпрекрасніша душа. Ніколи в житті я не зустрічала такої людини”, – згадує Дженні, дружина чоловіка.

На цій фотографії, Дженні зі своїм 54-річним чоловіком, Тімом!

“Тім з’явився в моєму житті саме тоді, коли мені потрібен був сильний чоловік”, – каже Дженні. За роки спільного життя ми виростили чотирьох чудових дітей”. “Я дуже вдячна йому за всі ці роки спільного життя. І я ніколи не припускала, що він піде так скоро”.

“Зараз ми можемо тільки молитися”, — написала Дженні. “Це був єдиний чоловік, який міг миттєво підняти нам настрій”.

Сім’я Тіма відкрила спеціальну сторінку, щоб зібрати гроші для похорону. “Наші серця були розбиті. Ми точно не очікували такої несподіваної втрати”, – сказала подруга Дженні, Луїза.

Старший син Тіма. 30-річний Бен, не зміг бути присутнім на весілля, тому що саме в цей день народжувала його дружина.

“Я міг подзвонити йому з будь-якою проблемою, і він завжди допомагав мені навіть в найважчі моменти”.

Нещодавно Дженні знову зробила публікацію на своїй сторінці: “Сім’я для Тіма завжди була на першому місці. Йому був призначений той день, коли у нашої доньки було весілля. Але мій чоловік, природно, міг стерпіти будь-який біль, лише будучи присутнім поруч з нами в найпрекрасніший день нашого життя”.

Шериф Брюс Брайант також поділився своєю історією:

“Усі наші серця засмучуються від втрати цього великого співробітника правоохоронних органів. Тім присвятив майже 19 років свого життя, вірно і віддано захищаючи свій народ і свою країну. Нам точно не буде вистачати цього талановитого шерифа!”.