Чоловік попросив свого брата поливати рослини, які залишив в квартирі, але коли повернувся, на нього чекав дуже цікавий сюрприз

Чоловік попросив свого брата поливати рослини, які залишив в квартирі, але коли повернувся, на нього чекав дуже цікавий сюрприз

Китаєць на сім місяців виїхав з міста і попросив свого брата час від часу поливати рослини, які залишив в порожній квартирі. Але коли чоловік повернувся, на нього чекав неприємний сюрприз: нешкідливі квіточки окупували житло, і виглядає це страшніше, ніж звучить, інформує Ukr.Media.

Житель китайського міста Ланфан відправився в подорож по країні ще на самому початку кризи. Проте чоловік не зміг повернутися додому так скоро, як планував, через введені урядом обмеження.

Всього мандрівник провів у поїздці сім місяців, тому турботу про свої домашні рослини він доручив братові. Щоправда, повернувшись назад у Ланфан, чоловік зайшов у квартиру і не відразу її впізнав: всі стіни були покриті стеблами та листям.

Чоловік живе з братом в одному домі, тому останньому не склало праці доглядати за квітами. Можливо, він поставився до прохання надто відповідально, перетворивши квартиру в маленький ботанічний сад.

Крім того, ймовірно, хлопець просто не знав, що рослини потрібно вкорочувати, щоб вони не заповнили собою весь простір. Втім, варто віддати йому належне — він не шкодував часу і сил, доглядаючи за ними

З іншого боку, є ймовірність, що справа тут не в забудькуватості, а в сьогоденній підступності. І для такого пранка потрібно мати відразу дві видатні здібності, талант ботаніка і майстерність тролінгу.

Судячи з результату, цей хлопець володіє і тим, і іншим.

Господар рослин поділився відео, на якому показав, на що за сім місяців перетворився його будинок. Користувачам дуже цікаво дізнатися, яку ж магію застосував поливальник до рослин, щоб змусити їх так швидко вирости.

Втім, свою головну мету брат чоловіка виконав — квіти дійсно не засохли у своїх горщиках за час відсутності господаря. Правда, тепер той нескоро зможе повернути своїй квартирі колишній вигляд.

ДЖЕРЕЛО