Чоловік схуд на 127 кг, дотримуючись всього двох правил

Скинути зайву може кожен, варто лише докласти зусиль.

На сьогодні США займають перше місце у світі, за кількістю людей, які страждають від ожиріння. З цією проблемою стикнувся і Дейв Ланкастер. Його боротьба з зайвими кілограмами закінчилося його перемогою. .

Ще декілька років тому вага Дейва складала 150 кілограмів! Це неймовірне навантаження на опорно-рухову систему організму, через що у нього з’явилися проблеми зі суглобами.

У чоловіка була сидяча робота та ще й він не дотримувався правильного харчування. Але в 43 роки Дейв вирішив змінити все, щоб позбутися від ожиріння та хвороб.

За два роки йому вдалося побороти цю проблему. Він став активнішим та життєрадіснішим. Він щасливий, адже зараз у нього немає задишки та болів у суглобах.

Момент, який змінив життя

Усвідомлення до чоловіка прийшло під час перегляду телевізора, коли він зрозумів, що з кожним днем стає все більшим і більшим й просто перетворюється на міхур. Друзі, які любили активний відпочинок, вже давно відвернулися від Дейва, адже він не міг скласти їм компанію.

Дейв випробував безліч методик, але нічого не давало результатів. Все змінилося в той момент, коли він звернувся до професіоналів.

Момент перетворення

Як виявилося, головна проблема була в кількості калорій, які споживав він щодня. Зараз Дейв не відмовляє собі в походах в ресторан та в різних ласощах. Головне — навчитися рахувати спожиті калорії. Фахівці порадили йому готувати самостійно, що чітко розраховувати що і скільки він використовує.

Так, основною його їжею стали овочі та фрукти, а доповненням до цього є ходьба. На початку цього експерименту маршрут проходив вздовж парків, де є лавки. У підсумку, за весь час Дейву вдалося пройти понад 6 тисячі миль (майже 10000 км).

Загалом чоловікові вдалося скинути 127 кг.