Чому найсильніші жінки часто почуваються такими розбитими всередині

Коли ви дивитеся на сильну жінку, що ви бачите? Ви бачите завжди впевнену усмішку, внутрішню силу та неприборканий дух. Найпрекрасніше в таких жінках — це не тільки те, що вони справді мають цю силу, але й те, що залишаються сильними, навіть коли почуваються розбитими всередині. Можливо, вони переживають там бурі та урагани, але будьте певні — жодна жива душа про це ніколи не дізнається.

«Вона брала участь у багатьох війнах, переважно всередині себе. І те, що боролася сама, вражаюче. І – вона вижила».Ніккі Роу

Ось 12 причин, чому найсильніші жінки часто почуваються такими розбитими всередині:

1. Вона довіряє лише собі і розраховує лише на себе.

Коли ви сильна жінка, то знаєте, що абсолютно все можете зробити самі і не любите приймати чиюсь допомогу. Ви звикли справлятися з усіма своїми проблемами наодинці і у вас це непогано виходить. Ви впевнені в собі – ось що допомагає долати всі труднощі та перешкоди. Вам не потрібен той, хто підтримає чи підставить плече — краще за вас все одно ніхто не зробить.

Хоча іноді ви не звертаєтеся за допомогою зовсім з іншої причини: щоб не бути комусь у тягар. Ви вважаєте, що нема чого нав’язувати свої труднощі та проблеми іншим — у них своїх вистачає. До того ж не хочеться виглядати слабкою в очах оточуючих.

2. Вона з тих, хто завжди усміхається.

Сильна жінка зустрічає вас своєю незмінною усмішкою, незалежно від того, через що зараз проходить і що переживає. Ви можете побачити лише сонячне світло, а не хмари за ним. Це максимум, що вона дозволить. Вона ненавидить, коли люди здогадуються про її печалі і біль, тому що вважає, що це робить її слабкою. Така жінка зовні завжди сильна та завжди щаслива. Решта — не для чужих очей.

Вона може показати свою вразливість лише одиницям – тим, кому довіряє найбільше у світі. Тільки їм вона довіряє свої емоції. Тільки їм признається, що почувається розбитою всередині. Для всіх інших — широка посмішка, за якою хіба що той, хто вміє бачити, по-справжньому розгляне, що її очі залишаються сумними.

3. Вона може слухати вас годинами.

Вона завжди прикриє вас. На неї завжди можна покластися. Ви завжди можете поплакати на її плечі.

Вона каже, що завжди буде поряд. Вона слухає та чує. Вникає та розуміє. І така жінка дійсно завжди буде поруч із вами; це не просто порожні слова та обіцянки. Вона розділить ваш біль і смуток, вона зніме тягар із душі, і вам стане легше.

4. Вона – хранителька чужих секретів.

При цьому вона ні словом не обмовиться про свої труднощі, і ви ніколи навіть не дізнаєтесь про її власні проблеми. Вона дуже добре вміє контролювати свої емоції та не дозволяє нікому побачити, що переживає всередині.

Вона вміє тримати язик за зубами і ніколи не розповість, що ви їй довірили. Вона знає, що довіра – безцінна, тому ніколи не дозволить вам засумніватися в ній. Все тому, що ви надто важливі для неї. Можете сміливо довіряти такій жінці всі свої секрети – вона віднесе їх із собою у могилу.

При цьому ніхто навіть не цікавиться секретами, які вона, можливо, носить у собі і не може поділитися з кимось. Але вона до цього звикла. Ось чому сильні жінки почуваються зламаними всередині: вони звикли все приховувати. Вони навіть не пам’ятають, як це ділитися з кимось своїми проблемами, шукати підтримки чи сказати, що смертельно втомилися. Все це накопичується в них, наче снігова куля. Не дивно, що всередині відкрита рана, про яку ніхто навіть не здогадується.

5. У неї в житті повний порядок.

Люди думають, що її життя просто приголомшливе, що вона все давно вирішила і розставила по місцях. Вона дійсно отримала від життя все, що хотіла, але виключно тому, що ніколи не скаржилася, як інші, і не скиглила. Які б неймовірні «подачі» не кидало їй життя, вона відіб’є їх сильним ударом. А які можуть бути варіанти?

Сильна жінка на перший погляд здається непохитною та непереможною. Але насправді все далеко не так. Люди не розуміють, що бачать лише те, що вона їм дозволяє. А вона хоче, щоб ви бачили силу, а не слабість, щастя, а не розбитість. Ось чому зовнішнє — це лише частина, яку вона вирішила відкрити світові. З боку вона сама та її життя можуть здатися ідеальними, але здебільшого це не так. Ви не уявляєте, яка боротьба відбувається за зачиненими дверима. І ви цього ніколи не побачите – сильна жінка про це подбає.

6. Вона ніколи не зламається на очах у інших.

Здається, ніщо не розриває її на частини, але ніхто не знає, яка агонія всередині, як шалено б’ється її поранене серце. Ніхто не здогадується про той біль, який вона так старанно приховує. Вона виглядає досконалою, а її життя — чарівним, але насправді все інакше. На людях вона спокійна та зібрана, допомагає тим, кому важко, підбадьорює, надихає, мотивує. Також неймовірно позитивна.

Але ніхто не бачить сильної жінки, коли вона одна. Ніхто не знає, як вона намагається зібрати себе — розбиту всередині. Сильна жінка ніколи не плакатиме перед вами, але, коли приходить вечір, і вона залишається одна у своїй кімнаті, весь біль — виплескується назовні.

7. Вона самостійно вирішує усі свої проблеми.

Вона нікому й ніколи навіть не натякає на свої проблеми, яких більше, ніж вистачає. Саме тому люди почуваються поряд із нею комфортно. Вона сама аналізує та приймає рішення. Вона сама вирішує свої проблеми та бере на себе відповідальність. Така жінка вважає неприйнятним перекладати свої проблеми на оточуючих. Вона вважає за краще справлятися з усіма своїми емоціями і проблемами поодинці, не розраховуючи на чиюсь підтримку.

Вона знає, як давати раду важким ситуаціям. Вона не сердиться, коли інші просять про допомогу, але сама так не робить. Вона не показує свою вразливість, дещо відсторонюючись від людей, і вдає, що все гаразд.

8. Вона знає, що всі роблять помилки.

Вона знає, що люди — не боги, а тому іноді чинять непорядно, зраджують і завдають болю. Однак вона не дозволяє чужим недолікам та слабкостям змусити її втратити віру в людей та доброту. Вона вміє прощати та прощає. Така жінка ніколи не змушує інших страждати так, як вони її. Вона вища за це. Вона сильніша за це. Вона вселяє в людей віру в себе за допомогою доброти та щирої участі.

Навіть якщо вона закрилася від решти світу, це не означає, що стала черствою та жорстокою. Їй просто необхідно вижити, і вона розуміє, що без спілкування з людьми це неможливо. Сильна жінка знає, що жодна людина не досконала, і, за її словами, несправедливо карати інших за помилки, змушуючи страждати.

9. Вона зробить усе, щоб допомогти іншим.

Коли доходить до людей, яких вона любить, сильна жінка може зробити все і навіть більше, щоб захистити їх і зробити їх щасливими. Вона не думатиме двічі, а відразу ж кинеться на допомогу. Їй не потрібні слова подяки. Посмішка на обличчі того, хто потребував допомоги, — ось найбільша нагорода. Щастя її близьких – це те, що для неї найважливіше. І вона битиметься за нього, хоч би чого це коштувало.

Але як щодо її щастя? Правда полягає в тому, що вона дуже багато робить для інших, «менш сильних», але вкрай рідко отримує таке саме ставлення у відповідь. Щоразу, коли вона потрапляє в біду або стикається з серйозними перешкодами, справляється із цим сама. Не дивно, що сильні жінки часто почуваються такими розбитими всередині.

10. Вона страждає фізично через те, що намагається бути невразливою.

Сильна жінка настільки звикла тримати все всередині, що в якийсь момент у неї вже починаються проблеми фізично. Постійні стреси та напруга позначаються на стані серцево-судинної системи: вона страждає від підвищеного тиску, болю в серці.

Постійне придушення емоцій зрештою підриває її серце. Найсумніше, що вона не тільки почувається розбитою всередині, а й насправді починає хворіти.

11. Вона черпає силу минулих трагедій.

Сильні жінки стають ще життєрадіснішими після важких і хворобливих трагедій. Тому наступного разу, коли побачите, що сильна жінка просто випромінює впевненість, подумайте про всі жахливі речі, якими їй довелося пройти, щоб стати тією, ким є сьогодні. У неї залишаються шрами від пережитого, але вона все ще сповнена сил і енергії. Інакше просто не вміє.

Однак той факт, що вона зараз сильна, зовсім не означає, що ця жінка забула про те, що пережила у минулому; вона згадує про нього іноді, їй боляче і прикро. Оскільки сильні жінки ні з ким не діляться спогадами, їм від цього ще болючіше, і почуваються зламаними всередині.

12. Вона прагне бути щасливою.

Вона вкотре мужньо долає біль та травми, що пережила у своєму житті, щоб світити іншим та світити собі. А хто, як не вона? І так вона робить завжди. Її щастя – вистраждане. Сильній жінці доводиться багато працювати, щоб знайти його. Але вона ніколи не здається.

Які б випробування не випали на її частку, вона продовжуватиме шукати щастя і не зупиниться, доки одного разу не знайде його. Якщо це не робить її сильною жінкою, то що тоді?

Для неї це замкнене коло. Вона знає, що продовжуватиме йти вперед із сліпучою усмішкою, і це не дозволить їй здатися або відмовитися від свого щастя.

Джерело