Чистка пральної машини за 5 хвилин! Особисто я в захваті- дешево і ніякої хімії, а значить ніякої шкоди здоров’ю

Пральна машина автомат – річ в господарстві необхідна, але часом є досить дорогим задоволенням для сімейного бюджету. Тому так важливо, щоб куплена пральна машина прослужила вам не один і не два роки, а як можна довше. Джерело

Однак, на жаль, не завжди це буває можливо, тому що мова йде про якість водопровідної води, яка тече по нашим трубах. У багатьох населених пунктах вода настільки жoрcтка і перенасичена різними домішками, що знаходяться в іржавих трубах, що боротися з цим явищем представляється справою досить трудомісткою, а часом безнадійною. Якщо ставити фільтри-то це досить дорого.

Звичайно, як варіант, можна піти відомій рекламі і регулярно купувати пом’якшувачі типу модного Калгон і т.д ..

Але, погодьтеся, що це теж досить дорого. Можна використовувати спеціальні засоби від накипу, але як вже доведено, що речовини, що використовуються в цих антинакипінах і пом’якшувачах до кінця не виполікуються з білизни, тому ними небезпечно прати речі для алергіків і маленьких діток.

Досить проводити таку процедуру 1 раз в 3-4 місяці в якості профілактики. Однак, якщо вода у вашому населеному пункті дуже жoрcтка, можна проробляти процедуру частіше, шкоди від цього точно не буде.

А ось і сам рецепт:

Весь секрет полягає в використанні звичайної лимонної кислоти. На стандартну машинку завантаженням 3,5 кг вистачає чотирьох пакетиків лимонної кислоти вагою по 15 гр. Якщо ємність машинки більше, то дозування збільшуємо.

Хтось рекомендує на машинку з 5 кг завантаженням використовувати навіть по 2 пакетика кислоти по 100 гр.

Засипте кислоту в відділення для прального порошку і включіть машину на повний цикл прання при максимальній температурі. У моєї машини це «хлопок» 90 С тривалість циклу 137 хвилин . І все!

Лимонна кислота ідеально очистить накип зсередини, а при першому ж зливі води можна побачити, скільки всякої нечисті і погані було на деталях вашої машини. Ефект від такої процедури буде помітний на око, якщо взяти 1 столову ложку з гіркою лимонної кислоти і закип’ятити в чайнику воду, потім остудити.

Особисто я від такого способу очищення пральної машини в захваті- дешево і ніякої хімії, а значить ніякої шкоди здоров’ю.